Home Altcoin Enjin Coin Samsung ortaklığı sadece bir spekülasyon mu?

Enjin Coin Samsung ortaklığı sadece bir spekülasyon mu?

Enjin Coin Samsung ortaklığı sadece bir spekülasyon mu?

brave
0

Enjin Coin Samsung ortaklığı ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıktı. Enjin Coin (ENJ) bir aydır inanılmaz bir artış kaydetti. Öyle ki son bir ay içinde ENJ, % 600 civarında değer kazandı. ENJ bu yükselişi neye borçlu? Enjin Coin Samsung ortaklığı spekülasyondan ibaret olabilir mi?

Enjin Coin Samsung ortaklığı doğru mu?

Enjin Coin yükselişi devam ediyor. Son 1 ay içinde % 600′e yakın değer kazanan ENJ’in, bu yükselişi Samsung ile ortaklık söylentilerine borçlu olduğu iddia ediliyor. (bknz: Enjin Coin 2 haftada % 400 yükseldi! Yükselişin nedeni sadece Samsung mu?)

Bir süredir piyasada, Enjin Coin’in Galaxy S10’un blockchain cüzdanının geliştirilmesi için Samsung ile ortaklık kurduğu yönünde söylentiler dolaşıyor.

Enjin Coin Samsung ortaklığı ile ilgili bugün yeni gelişmeler ortaya çıktı. Kore merkezli haber sitesi FNNews’e göre, bu söylentiler doğru.

Habere göre, Samsung Electronics ile ortaklık söylentileri Enjin tarafından bugün (8 Mart) doğrulandı. Bu ortaklık doğrultusunda ENJ, Samsung Blockchain Key Store’da ve S10’un Blockchain cüzdanınında daha fazla özellikle birlikte kullanılabilecek.

Ayrıca, CoinDesk proje ile ilgili daha fazla detaya ulaşmak için projeyle irtibata geçti. Enjin ortaklığı doğruladı fakat daha fazla yorum yapmaktan kaçındı.

Enjin Coin cüzdanı, Galaxy App Store’dan idirilebilecek!

Bu sırada YouTuber Boxmining, dün S10 ile ilgili internette yeni bir video yayınladı. Videoda, Samsung’un şu anda yalnızca Ethereum’u desteklediği belirtiliyor. Canlı yayın sırasında, ünlü YouTuber S10’daki Blockchain Key Store’a erişemediğini ancak Kore’de erişebilen insanların olduğunu söyledi.

Bu bilgi, Twitter’da kripto para birimi cüzdanının yalnızca ABD, Kanada ve Kore’deki kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini söyleyen Samsung Australia tarafından verilen bilgiyle de destekleniyor.

Ayrıca Reddit üzerinden yapılan bir paylaşıma göre, Enjin Cüzdanı S10’a önceden yüklenmiş olarak gelmiyor. Ayrıca cüzdan genel Android app store’dan değil, Galaxy App Store’dan indirilebiliyor.

Samsung’tan söylentilerle ilgili bir açıklama gelinceye kadar, Enjin’in projeye katılımı konusundaki bilgiler spekülatif olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, bugün S10’un resmi lansman günü olduğu için yakında konuyla ilgili tüm detaylar açığa çıkmış olacak.

Bu arada Enjin Coin hala devasa yükselişini sürdürüyor. Yazının yayınlandığı sırada % 65,65 oranında yükselerek 0,170146 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Fidelity Ethereum desteği hard fork yüzünden gecikmiş olabilir

Stellar (XLM) fiyat görünümü nasıl? Volatilite XLM’yi nasıl etkileyecek?

BNB % 150 artış kaydetti! Binance Coin neden yükseliyor?

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave