Home Ethereum Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir – İşte nedeni

Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir – İşte nedeni

Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir – İşte nedeni

brave
0

 Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir. Kripto araştırma firması tarafından kısa süre önce yayınlanan bir araştırma raporunda ETH’nin geleceğinin çok parlak olduğu ve BTC’yi geride bırakabileceği yazıyor. Rapordan öne çıkanlar yazımızda.


Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir

Kripto araştırma firması Delphi Dijital, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, hazırladığı bir rapor hakkında bilgi vererek, raporun tümünü yayınladı. Rapora göre Ethereum Bitcoin’i geride bırakabilir

Raporda Ethereum(ETH)’nin son zamanlardaki performansı üzerine değerlendirmeler yapılarak, merkeziyetsiz finans denilen DeFi platformlarının, MarkerDAO ve Compound gibi, kriptoların benimsenmesinde etkili olduğu belirtiliyor. DeFi servislerine talebin giderek arttığına dikkat çekiliyor.

 

Genelde ETH fiyatı BTC’den çok daha fazla volatiliteye sahip. Şu sıralar ETH’nin yukarı doğru volatiliteye sahip olduğunu görüyoruz. Piyasa içi aşırı yüksek korelasyonu ele alırsak, ETH’nin, BTC’den daha başarılı olma ihtimali çok kuvvetli.

(Bknz: ETH fiyat analizi büyük bir geri dönüşe mi işaret ediyor?)

ETH fiyat hareketlerini destekleyen daha çok delil var. Raporda ETH’ye karşı artan oranda bir olumlu yaklaşım olduğu vurgulanıyor. Ocak 2019 başlarında Ethereum’a karşı olan nötr tutumlar gittikçe pozitife dönmeye başladı ve o zamandan bu yana da pozitif. Ethereum için bu şekilde pozitif bir tutum en son Mart ve Nisan 2018’de görülmüştü. O zaman ETH piyasa hacmi ikiye katlayıp 36 milyardan 84 milyara çıkmıştı.

(Bknz:Ethereum ve Litecoin Aralık 2018’den beri yüzde 100 arttı)

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave