Home Ethereum Ethereum ve Litecoin 2018 Aralık ayından beri yüzde 100 arttı

Ethereum ve Litecoin 2018 Aralık ayından beri yüzde 100 arttı

Ethereum ve Litecoin 2018 Aralık ayından beri yüzde 100 arttı

brave
0

Ethereum ve Litecoin 2018 Aralık ayından beri yatırımcısına %100 kazandırdı. Peki Ethereum ve Litecoin’deki bu pump’un sebebi ne? İşte sır perdesinin ardındakiler.


 Ethereum ve Litecoin 2018 Aralık ayından beri boğaların kontrolünde

 

Kim demiş kripto para sektörüne uzun zamandır ayılar hakim diye. Doğru zamanda doğru yatırım yapan, her zaman kazanır. Bunun için gündemi iyi takip edip, hangi gelişmelerin önemli olduğunu belirlemeniz yeterli.

Bakınız, Ethereum ve Litecoin 2018 Alık ayından beri yani sadece 3 aylık bir süreçte %100 değer kazandı. Aralık 15’de Litecoin (LTC) fiyatı sadece 23 dolardı, şuanda ise 56 doları geçmiş durumda. Aynı şekilde Aralık 15’de Ether fiyatı 82 dolardı, şu an da ise ise 140 dolar civarında.

Peki ama bu artışların sebebi ne?

Bu artışa Litecoin cephesinden bakacak olursak, LTC’nin son zamanlardaki sponsorluk anlaşmalarının LTC fiyatını tetikleyerek, Litecoin’in Golden Cross moduna soktuğunu açık bir şekilde dile getirebiliriz. Özelikle Litecoin’in kick boks ligi olan GLORY ile sponsorluk anlaşması yapması, LTC fiyatlarını patlattı.

ethereum ve Litecoin 2018

Olaya Ethereum cephesinden bakacak olursak da, Ethereum’da 28 şubatta gerçekleşen Ethereum Constantinople yükseltmesini bu artışa neden olarak gösterebiliriz.

Bu iki olay, Ethereum ve Litecoin fiyatlarını ani bir şekilde yükseltmiş olmasa da, yavaş ve kararlı bir şekilde 3 ayda %100’lük bir kazanç sağlamalarına destek olmuştur.

Bizler her gün kripto para piyasalarındaki güncel olayları sizlere için hazırlamaya çalışıyoruz. Bizleri daha iyi takip edip, ilginizi çeken ve değerli olabileceğinizi düşündüğünüz haberlerde, gerek yorum gerekse mail yoluyla bizlere ulaşıp etkileşimde bulunabilirsiniz. Böylelikle ileri ki zamanlarda hangi kripto paraların değerleneceği konusundaki tahminlerimizi, siz değerli okuyucularımızın katkısıyla daha isabetli yapabiliriz.

Dipnot: Arkadaşlar başlığı yüzde 100 arttı şeklinde yaptım, normalde LTC %120 den fazla, ETH’de %80-90 arası bir kazanç getirdi. İkisini bu şekilde yazıp başlığı uzatmaktansa böyle bir başlık seçtim. Anlayışınız için teşekkür ederim. Bol kazançlar

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave