Home Ethereum Ethereum 165 dolara göz kırpıyor

Ethereum 165 dolara göz kırpıyor

Ethereum 165 dolara göz kırpıyor

brave
0

Ethereum 165 dolara göz kırpıyor. Aralık 2018’den beri yatırımcısına neredeyse yüzde 100 kazanç sağlayan Ethereum, yükselişe doymuyor. İşte sizler için hazırladığımız güncel Ethereum fiyat analizi.


Ethereum 165 dolara uzanabilir

 

Ethereum son 3 aydır büyük bir sükse yaparak, yatırımcısına %100’e yakın bir kazanç getirdi. Uzmanlar, 2 kez ertelenen ancak 28 Şubatta hatasız bir şekilde gerçekleştirilen Ethereum Constantinople yükseltmesinin ardından, ETH’nin artık çok daha güvenli bir şekilde yükseleceğini düşünüyor.

Ethereum geçtiğimiz birkaç gün içerisinde sırasıyla 127, 130, 134, ve 136 dolarlık dirençleri kırmayı başardı. An itibariyle de 140 dolarlık psikolojik direnç test ediyor. Bu direnç kırılırsa, bir anda Ethereum 165 dolara kadar yükselebilir.

Ethereum günlük grafik

Ethereum 165 dolara

Günlük grafiğe baktığımızda, MACD göstergesinin, Ethereum’u bir sonraki yükselişe çıkartmak üzere hazır kıta haline geldiğini görüyoruz.

Keza alttaki 4 saatlik grafikte de MACD’de göstergesinin yükseliş için oldukça güvenilir bir gösterge haline geldiğini görmek mümkün.

Stokastik RSI’de hızla yükseliş bölgesine yaklaşıyor.

Ethereum saatlik grafik

Ethereum 165 dolara

ETH 4 saatlik grafikte, %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesiyle aynı hizada olan 100-MA’da dirençle karşılaşıyor. Ancak herhangi bir geri çekilme durumunda, ETH fiyatının 134 dolardaki güçlü destek hattında tutunabileceğini düşünüyoruz. Ancak bu düşük bir ihtimal. Çünkü çoğu gösterge Ethereum fiyatının kısa zaman içinde 145 dolara çıkarak yola devam edeceğini söylüyor. Ancak tedbiri hiçbir zaman elden bırakmayan bir al satcıysanız, Ethereum satın almadan önce 140 dolar seviyesini görmesini bekleyebilirsiniz.

Sağlıcakla kalın.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave