Home İnceleme Electroneum kripto madencilik telefonu çıkarıyor- hem de 80 dolara!

Electroneum kripto madencilik telefonu çıkarıyor- hem de 80 dolara!

Electroneum kripto madencilik telefonu çıkarıyor- hem de 80 dolara!

brave
0

Hem akıllı telefonun tüm faliyetlerinden yararlanıp hemde ekstra para kazanmak ister misiniz? Electroneum kripto madencilik telefonu çıkarıyor hem de oldukça mütavazi bir fiyata-80 dolara!


Electroneum kripto madencilik telefonu piyasaya sürüyor

Samsung‘un kripto para destekli yeni amiral gemisi S10’nu piyasaya sürmesiyle birlikte, özellikle son 25 yılda teknolojiye yön veren telefon piyasası kripto piyasasına dalmış oldu.

Bakınız: Electroneum ios bulut madencilik uygulaması ile büyük çıkış yapmaya hazırlanıyor

Electroneum, hem bir akıllı telefondan beklediğiniz tüm faliyetleri gerçekleştirirken diğer taraftan size para kazandırmaya devam edecek. Şirket, bu adımla rakiplerinin önüne geçebilir.

Bakınız: Electroneum, Verge ve DigiByte- Gelecekte bu 3 kripto parayı neler bekliyor?

Akıllı telefonların bilgisayarlardan fonksiyon olarak farkı kalmadı. Bazı teknik sorunlar var tabii. Madencilik esnasında cihazlar yoğun çalıştığından dolayı aşırı ısınıyor. Şirket, bu sıkıntıyı telefonda nasıl açtığını henüz bilmiyoruz.

Bakınız: Electroneumu (ETN) Takibe Al, Neden mi?

Bir Blockchain girişimi olan Electroneum, pazartesigünü Google Mobile Servise (GMS) garantili kullanıcılara bulut madenciliği yapmasına imkan veren M1 akıllı telefonunu tanıttı. Kullanıcılar kripto uygulaması sayesinde kazım yapıp para kazanabilecekler.

Bakınız:Sizi Zengin Edecek AltCoin Mi Arıyorsunuz? İşte Electroneum ve …

İşin daha ilginç yanı ise akıllı telefonun neredeyse piyasada takoz diye tabir edilen analog telefonlarla fiyatanının aynı olması. Şirket yeni telefonun fiyatının sadece 80 dolar olacağını belirtti. Telefonda sadece Electroneum’un ETN tokeni kazımı yapılabilecek.

Bakınız:Electroneum ETN Geleceğin PayPalı Olabilir mi?

Şirket kullanıcıların ortalama maliyetten sonra 3 dolara kadar kazanabileceğini iddia ediyor. Şirket, aynı zamanda madencilik faliyeti bir kez kurulduğunda, kazım işlemleri offline bile devam edebileceğini söylüyor.

KoinMedya kampanya düzenliyor, siz de tahminde bulunun!

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave