Home Kripto para Haber Borsa Haber Btcfinans Referans sistemini açtı; Bedava BEEX Token yağmuru başladı
koinmedya_brave

Btcfinans Referans sistemini açtı; Bedava BEEX Token yağmuru başladı

Btcfinans Referans sistemini açtı; Bedava BEEX Token yağmuru başladı
0
fairspin_banner

Yakın zamanda kripto para sektörüne adım atan Btcfinans yeni kripto parasının adını yarışma ile BEEX olarak belirledi. Bir süredir çalışmalarını yürüttüğü referans sistemini de devreye alan Btcfinans referans kampanyası ile BEEX token dağıtıyor.


btcfinans referans Btcfinans Referans sistemini açtı; Bedava BEEX Token yağmuru başladı

Btcfinans referans sistemi ile BEEX yağmuru

Kampanya kapsamında BTCfinans ‘a üye olduktan sonra otomatik oluşan Referans linki ile yeni üyelerin gelmesine vesile olan tüm üyelere 50 BEEX hediye ediliyor. Yine referans ile gelen yeni üyenin yapacağı 100 TL üzeri işlemlerde ek BEEX hediyesi veriliyor.

Kampanya’ya gitmek için tıklayınız…

KAMPANYA DETAYLARI

* 1 Ocak  2020 tarihine kadar; Referansla gelen ve hesabını onaylayan kişi için ana üyeye 50 BEEX verilir.

Örnek : Referans linkle 5 yeni üye gelmesi ve bu üyelerden 3 tanesinin hesabını onaylatması durumunda toplam 150 BEEX hediye edilmiş olur.

* 30 Haziran 2019 tarihine kadar referans üyenin yaptığı alım / satım işlemlerindeki 100 TL ve üzeri her işlemde 1 BEEX ana üyenin hesabına eklenir. İşlemin hangi tahtada yapıldığının veya alım yada satım yapılmasının hiçbir önemi yoktur.

Örnek : Referans gelen üye 150 TL ‘lik alım veya satım yapması durumunda 1 BEEX otomatik olarak ana üyenin hesabına eklenecektir. Aynı üyenin daha sonra 60 TL değerinde bir  alım veya satım işlemi yapması durumunda toplam 210 TL ‘lik işlem yapıldığı için 1 BEEX daha otomatik olarak ana üyenin hesabına eklenecektir. Yani toplamda 2 BEEX ana üyeye hediye edilmiş olur.

* 1 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında referans üyenin yaptığı alım / satım işlemlerindeki 250 TL ve üzeri her işlemde 1 BEEX ana üyenin hesabına eklenir.

Örnek : Referans gelen üye 350 TL ‘lik alım veya satım yapması durumunda 1 BEEX otomatik olarak ana üyenin hesabına eklenecektir. Aynı üyenin daha sonra 450 TL değerinde bir  alım veya satım işlemi yapması durumunda toplam 800 TL ‘lik işlem yapıldığı için 2 BEEX daha otomatik olarak ana üyenin hesabına eklenecektir. Yani toplamda 3 BEEX ana üyeye hediye edilmiş olur.

KURALLAR

* Ana üyenin hesabının onaylanması zorunluluğu yoktur. Fakat referans gelen kullanıcılar hesaplarını onayladığında 50 BEEX otomatik olarak ana üyenin hesabına yüklenir ve sms ile ana üyeye bilgi verilir.

* 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren Referans ödülü verilmeyecektir.

* Referans gelirleri sadece bir üst üyeyi kapsar. Daha üst seviyeye bir fayda sağlamaz.

Örnek : Ahmet ‘in referansı ile gelen Kemal için Ahmet hediye BEEX ‘ler kazanır. Kemal daha sonra referans yaptığı Hatice için hediyeler kazanır, fakat Hatice ‘den gelen hediyeler Ahmet ‘e iletilmez. Yani herkes sadece kendi referansından kazanç sağlayabilir.

* Tüm kullanıcılarımıza 0 850 288 78 78 numaralı hattımız üzerinden hoşgeldin araması yapmaktayız. Ulaşamadığımız aboneleri farklı günlerde toplamda 3 kez arıyoruz. Yine ulaşılamaması durumunda, ulaşıldığı fakat kullanıcının bilgisi olmadığı durumlarda veya abonenin kullanmak istemediği durumlarda üyelik pasife çekilmektedir. Üye olduktan sonraki 10 gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz sebeplerden herhangi biri sebebiyle pasife çekilen üyeler için verilen referans hediyeleri geri alınacaktır.

* Kullanıcının kurallara aykırı davrandığı veya kötü niyetli davranıldığı tespit edildiğinde tüm kullanıcıların hesapları pasif yapılarak, hesaplarındaki TL ve Kripto paraları çekmesi talep edilecektir. BEEX Coinleri geri alınacaktır.

BTCFinans; referans kurallarını, süresini ve dağıtılacak hediye BEEX miktarlarını değiştirme hakkına sahiptir.


 

koinmedya_brave
0
0
0
X