Home Altcoin Uyarı: Ripple fiyatları trend direnç hattında-Düşüş beklenebilir

Uyarı: Ripple fiyatları trend direnç hattında-Düşüş beklenebilir

Uyarı: Ripple fiyatları trend direnç hattında-Düşüş beklenebilir

brave
0
Ripple fiyatları trend direnç hattında. Fiyatlar trend çizgisi direnci ile karşılaşıyor. XRP, günlük fiyatlarda haç formasyonunda artış göstermeye çok yakındı fakat piyasa buna müsaade etmedi.

Ripple fiyatları trend direnç hattında

Ripple’ın XRP’si dün iki kez 0,34 dolarlık direnç seviyesini test etti ve ikisinde de bu hattı kırmak için başarısız oldu. Şartlar Ripple için iyi görünmüyor çünkü fiyatlar trend çizgisi direnci ile karşılaşıyor. XRP, günlük fiyatlarda haç formasyonunda artış göstermeye çok yakındı fakat piyasa buna müsaade etmedi. Diğer kripto paralarda da haç formasyonunda bir fiyat artışı yaşanmadı. Bugün, son iki günde yaşanan yukarı doğru ivmenin yavaşladığını görüyoruz. Diğer kripto paralarında trend direnç seviyesini geçemediği anlaşılıyor.

Ripple, son günlerde kripto para piyasalarında yaşanan fiyat artışlarından diğer kripto paralara kıyasla görece az faydalandı. Bu durumda JP Morgan Koin’inin etkili olduğu söyleniyor. Ancak Ripple JPM Koin’den çok önce trend direnci ile karşılaşmıştı.

Kasım ayından beri kripto para piyasalarının geneli trend direnç hattı ile karşılaşmıştı. Ancak bu durum XRP için daha da gerilere gidiyor. Fiyatlar hakkında düşüş algısı oluştuğunda fiyatlar azalan tünele girerse, büyük krizlerle karşılaşılabilir. Ripple fiyatları destek seviyelerine sıkı biçimde tutunamazsa 0,18 dolar seviyesine kadar düşüş riski olasılığı gündeme gelir.

Ripple, kripto para piyasalarında destek gören ve çok takipçisi olan bir kripto paradır. JP Morgan Koin tarafından oluşturulan soru işaretleri piyasadan giderilmesi gerekiyor. Konu ile ilgili Forbes dergisinde yayınlanan makalenin Türkçe özeti için lütfen tıklayınız.

Ripple, JP Morgan Koin tarafında oluşturulan soru işaretlerini kolayca giderebilir. JP Morgan’ın hamlesi bir yandan Ripple’ın hakim olmaya çalıştığı piyasanın ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Ripple, bu piyasanın birçok oyuncuyu kaldırabilecek büyüklükte olduğunu piyasaya açıklaması gerekiyor.

Analizi gerçekleştiren Cryptodaily’den Fakhan, Ripple’ın teknolojisine inanıyor. Ripple’ın bir dip yapması durumunda da tekrardan boğa koşusuna başlayacağını belirtiyor.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave