Home Kriptopara Haber Borsa Haber Kriptopara piyasasında son durum: Bitcoin 4000 dolara çıkamıyor! Ayılar direniyor!

Kriptopara piyasasında son durum: Bitcoin 4000 dolara çıkamıyor! Ayılar direniyor!

Kriptopara piyasasında son durum: Bitcoin 4000 dolara çıkamıyor! Ayılar direniyor!

brave
0

Kriptopara piyasasında son durum bazı yatırımcıları üzerken bazılarını sevindirdi. Zirvedeki kriptoların bir kısmı yine ayı istilasına girdi. Bitcoin 4000 dolara çıkamıyor. Bazı lider altcoinlerde kayıplar var.


Kriptopara piyasasında son durum

Kriptopara piyasasında son durum biraz karmaşık. Bazı altcoinler yeşil olmaya devam ederken çok önemli bazıları da kırmızıya boyandı. 20 Şubat sabahı kripto para piyasası renkli bir tablo sergiliyor. Aslında bu duruma şaşırmamak gerek çünkü her zaman bir rallinin ardından böyle tabloyla karşılaşıyoruz. Ancak dikkat etmemiz gereken bir nokta var o da destek seviyeleri. Bu seviyeler bize bir ayı trendinden nasıl doğal bir şekilde uzaklaşılacağını gösteriyor.

Bitcoin 4000 dolara çok yaklaşmasına rağmen bir türlü o seviyeye gelemiyor. Bu aslında ciddi bir sorun. Piyasanın toparlanmasının devam etmesine en büyük delil Bitcoin’in 4000 dolara çıkması ve orada devam etmesi olacaktı. Henüz bunu gerçekleştiremedi. Eğer 4000 dolara çıkamazsa ayılar bir kez daha kazanacak. Şu anda yazımızın hazırlandığı 20 şubat sabahı saat 07:28  de BTC 3,951 dolarda ve son 24 saatteki artışı % 0,72, çok göze çarpacak bir değer göstermedi.

ETH de değer kaybı!

ETH günlerdir yaptığı çıkışın tersine bu sefer değer kaybı yaşadı ve yazımızın hazırlandığı anda 143,96 dolardan işlem görüyor, % 2,23 değer kaybı yaşamış durumda. Salı günü 151,00 dolar seviyesine kadar çıkan ETH keskin bir düşüşe sahne oldu ve büyümenin devamlı olmadığını göstermiş oldu. 28 Şubata planlanan Constantinople’un  yatırımcıları gergin bir bekleyişe sokmuş olması ihtimal dahilinde.  Bu durum ETH’de dalgalanmalara neden olabilir.

XRP kazandıklarını geri verdi

Ripple’ın XRP’si üçüncü en büyük coin olarak Salı günü kazandıklarını geri verdi. XRP/USD paritesi 0,3505 dolara kadar çıkmışken şu anda 0,3256 dolardan işlem görüyor ve son kaydettiği değer artışının oranı %,0,67 Kritik destek 0,3250 dolar seviyesini aşmış eğer bu seviyede devam ederse ivme kazanacaktır.

BNB göz dolduruyor!

Binance coin(BNB)  günün en çok kazananı olarak %13 kazançla öne çıkıyor. BNB ye gelen destek yaklaşmakta olan DEX ‘in başlaması ve Binance launcpadindeki ICO planı. BNB şu anda 10. Sırada ve işlem fiyatı 10,94 dolar.

Kriptopara piyasasında son durum dün yaşanan ralliden kısmen uzaklaşıldığını gösteriyor. Bu kadar değişken bir piyasayı çok yakından takip etmeden plan yapmamanızı öneririz.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave