Home Altcoin Binance DEX Testneti BNB fiyatını uçurdu – Hedefte Tron var

Binance DEX Testneti BNB fiyatını uçurdu – Hedefte Tron var

Binance DEX Testneti BNB fiyatını uçurdu – Hedefte Tron var

brave
0

Binance DEX Testneti BNB fiyatlarını resmen uçurdu. Gün içinde %15 artış rakamlarını gören BNB cmc sıralamasında 10.sıranın yeni sahibi oldu.


Binance DEX Testeni BNB Fiyatını Uçurdu

Binance’in yeni merkezsiz kripto borsası test yayınına alındığının duyurulması ile birlikte BNB beklenmedik bir atak gerçekleştirdi. Yükselmesi bekleniyordu ama %15 artıp Bitcoin SV’yi yerinden etmesi beklenmiyordu. Bu arada Bitcoin SV BNB’nin ardından Cardano tarafından da geçilerek 12.sıraya kadar geriledi.

Binance coin (BNB) mevcut pozisyonundan da çok memnun görünmüyor. Gözü 9.’luk koltuğunda. Bu koltukta da bugün bir devir teslim yapıldı. Stellar IBM ile yaptıkları yeni geliştirmeler sonrası atağa kalkarak Tron’un 8.lik koltuğunu elinden aldı. Dokuzuncu sıraya düşen Tron ise ardından gelen BNB riski ile karşı karşıya. Fark 120 milyon dolara kadar düşmüş durumda.

İlgili: Stellar IBM ve Bitbond etkisi ile yükselerek Tron’u geride bıraktı

BNB’nin Tron’u geçebilecek yeterli psikolojik desteği mevcut. Binance 2019 yılında çok iyi bir ivme yakaladı ve yılın ilk 50 gününde %160’lık yükseliş sergiledi. Buna karşın Tron’da biraz yavaşlama gözlemleniyor. Tron’un düşüş seyrine girebileceğine dair son 2 gündür teknik analizler paylaşıyoruz. Detay için onlara müracaat edilebilir.

BNB son 24 saatlik işlem hacmi ile de Tron’a gözdağı veriyor. BNB 163 milyon dolarlık işlem hacmine imza atarken Tron 150 milyon dolarda kaldı.

Önümüzdeki günlerde tablo yeniden değişebilir.

İlgili: Binance coin (BNB) durdurulamıyor – Bugün yüzde 15 yükseldi

Teknik Veriler:

BNB gün içi en yüksek %15 yükseliş rakamını gördükten sonra kar alımları ile oluşan satış baskısı nedeniyle düzeltme yaptı. Yazı yazına hazırlanırken son 24 saatlik yükseliş oranı %10.15’e kadar gerilemişti

BNB için en kritik destek hattı 10.80 dolarda. Şu anki fiyatı ise bu hattın biraz altında 10.90 dolar seviyesinde.

Binance DEX Testneti BNB

Bitcoin, XRP ve ETH son 3 günde yaşadıkları yükselişin ardından gelmesi mukadder olan düzeltme dalgası hafif atlatılırsa BNB onlardan alacağı destekle Tron’u devre dışı bırakabilir. Sert bir düzeltme gelmesi durumunda ise piyasa momentumunu kısa vadeli de olsa kaybedecektir. İşte o zaman yer değişikliğini beraberinde getirecek rallilere, ani çıkışlara yer kalmayacaktır.

BNB için hem 11 dolarda hem de 10 dolar seviyesinde güçlü destekler var. İşlerin yolunda gitmesi durumunda varabileceği kısa vadeli hedefi ise 12.50 dolar.

BNB hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave