Home Altcoin Binance coin (BNB) durdurulamıyor – Bugün de yüzde 15 yükseldi

Binance coin (BNB) durdurulamıyor – Bugün de yüzde 15 yükseldi

Binance coin (BNB) durdurulamıyor – Bugün de yüzde 15 yükseldi

brave
0

Binance coin (BNB) durdurulamıyor. Zaten uzun süredir yükselişte olan BNB, gün içerisinde yeni bir yükseliş dalgası daha yaşadı ve yatırımcısına %15 kazanç sağladı. Peki BNB nereye gidiyor?


Binance coin (BNB) durdurulamıyor – BNB nereye gidiyor

İçinde bulunduğumuz haftada başta Bitcoin, Ripple, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, EOS ve NEO olmak üzere pek çok kripto parada güçlü yükselişler meydana geldi. Ancak hiç şüphe yok ki en güçlü yükseliş BNB de gerçekleşti.

BNB sırasıyla 9 dolar ve 10 dalar seviyelerindeki dirençleri rahat bir şekilde kırdı. Asıl sıçrayış ise içinde bulunduğumuz gün gerçekleşti ve BNB %15’den fazla bir yükseliş ile 11.20 dolar seviyelerine kadar tırmandı.

Binance coin (BNB) durdurulamıyor

Grafiği incelediğimizde, BNB’nin bir önceki denemesinde 10 dolar direncinden döndüğünü, sonradan da fiyatının 8.5 dolar seviyelerine kadar düştüğünü görüyoruz. Ancak 8.5 dolarda güçlü bir destek bulan BNB, yaptığı konsolidasyon hareketiyle beraber tekrardan bir yükselişe geçerek, çok güçlü bir şekilde 11 dolar direncini bile yukarı yönlü kırmayı başardı.

Daha da önemlisi, 4 saatlik BNB/USD grafiğinde, BNB’nin üçgen paterninde bir kırılma olduğunu ve 100 saatlik basit ortalamanın çok çok üstünde bir fiyat hareketi gerçekleştirdiğini görüyoruz.

Yazarın yorumu

BNB’de meydana gelen bu fiyat hareketleri için bir neden gösterecek olursak, Binance Ceo’su CZ’nin yakın zamanda açıkladı şirket politikalarının altını çizebilir.

CZ yaptığı açıklamada, Binance Şirketini bir kripto para borsasından çok daha ileriye götüreceklerinin sözünü vermişti. Anlaşılan o ki sözünü tutuyor.

BNB’nin bir sonraki fiyat hareketine bakacak olursak da, BNB’nin yukarı yönlü trendinin devam ettiğini söyleyebiliriz. Çünkü alım satım tablolarını incelediğimizde, alıcıların çok daha güçlü pozisyonlar elde ettiğini görüyoruz. Açıkcası Binance coin (BNB) durdurulamıyor. BNB’nin kısa vadede önce 11.40 dolar ardında da 12 dolar dirençlerini kırarak yoluna devam edeceğini düşünüyoruz.

Sağlıcakla kalın.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave