Home Ethereum Ethereum işlem hacimleri son 1 yılın en yüksek seviyesine çıktı

Ethereum işlem hacimleri son 1 yılın en yüksek seviyesine çıktı

Ethereum işlem hacimleri son 1 yılın en yüksek seviyesine çıktı

brave
0

Ethereum işlem hacimleri son 12 ayın en yüksek seviyesine çıktı. Son 24 saatin içerisinde Ethereum ticaretindeki artış  son zamanların rekor düzeyine ulaştı.


Ethereum işlem hacimleri yılın rekorunu kırdı

Etherem fiyatları artış yakalamışken, İnsanların ilgisi kripto para birimine karşı giderek artıyor. Bu duruma doğurgan döngü denir. Fiyatlar artar, insanlar ilgisi de artar; insanların ilgisi artar, fiyatlar daha da yükselir.

CoinMarketCap‘e göre, Borsada işlem gören Ethereum miktarında dün rekora ulaşıldı. Bu geçen yıl Şubat ayından beri en yüksek seviye.

19 Şubat 2019 yani bugün CoinMarketCap’te Ethereum işlem hacimlerinin 5.3 milyar dolara tırmandığını görüyoruz. Bir ay önce, Ethereum 122 dolar seviyesinde işlem görünce, 24 saatlik işlem hacmi 2.3 milyar dolara ulaşmıştı.

Kripto paraların dünkü işlem hacimlerine baktığımızda, özellikle büyük kriptoların arasında işlem yoğunluğunu en çok arttıran Ethereum oldu.

Ayruca bakınız: Ethereum büyük atak yaptı-Bir sonraki hedef 150 dolar

Ethereum, haberin yazıldığı an itibariyle 149 dolar seviyesi üzerinden işlem görüyor. RSI indikatörüne göre ateşi biraz sönmüşe benziyor. RSI 50 yani nötr seviyede. MACD indikatörü ise gittikçe ivme kaybediyor. Ethereum’un fiyat artışının devam edebilmesi için öncelikle Bitcoin’in artışına devam etmesi gerekiyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave