Home Altcoin EOS piyasa değerini 1 günde nerdeyse yüzde 25 arttırdı

EOS piyasa değerini 1 günde nerdeyse yüzde 25 arttırdı

EOS piyasa değerini 1 günde nerdeyse yüzde 25 arttırdı

brave
0
EOS piyasa değerini bugün en çok arttıran kripto paralardandır. Değerini yaklaşık yüzde 25 arttırdı. Ayrıca fiyatların azalan üçgen formasyonunu üst seviyeden güçlü bir biçimde kestiği gözlenmektedir. Bu görünüm, fiyat artışlarının devam edeceği sinyalini vermektedir.

EOS piyasa değerini oransal olarak en çok arttıran kripto paralardan

EOS toplam piyasa değerini 1 günde nerdeyse %25 arttırdı. 18.02.2019 tarihinde (yani dün) EOS’un toplam piyasa değeri 2,62 milyar dolar idi. Yazının kaleme alındığı saatlerde (19.02.2019, saat 20:00) CoinMarketCap verilerine göre EOS, 3,60 dolardan işlen görmektedir. Toplam piyasa değeri ise 3,259 milyar dolar. Gün içerisinde toplam piyasa değeri 3,4 milyar dolar seviyelerine kadar çıkmıştı. Toplam kripto para piyasalarındaki büyüme oranı ise %8.

EOS, toplam piyasa değerine göre en büyük 4’üncü büyük kripto paradır.

Bu haberde TheAnalystTeam tarafında gerçekleştirilen EOS analizini siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Aşağıdaki grafikte EOS’un 4 saatlik grafiğini veriyoruz. Bu grafikten kısa dönemli EOS fiyatları, analiz edilecektir. Fiyatlar ters dönmüş omuz ve baş formasyonunun omuz seviyesinin üstünde hareket etmektedir. Ayrıca fiyatların azalan üçgen formasyonunu üst seviyeden güçlü bir biçimde kestiği gözlenmektedir. Bu görünüm, fiyat artışlarının devam edeceği sinyalini vermektedir.

MACD ise güçlü bir artış trendindedir. RSI ise aşırı alım bölgesindedir. Bu konuda yatırımcıların biraz dikkatli olmasında yarar var.

Orta dönemli EOS analizi için günlük ortalama EOS fiyatlarına bakıyoruz. Fiyatlar orta dönemde daha nötr hareket ediyor. EOS orta dönemde ise geniş baş-omuz formasyonunun omuz seviyesine yaklaşıyor. Kasım ayından beri bu seviyenin altında hareket ediyordu.

EOS ayrıca Haziran ayından beri altında hareket ettiği 200 günlük hareketli ortalama seviyesine gittikçe yaklaşıyor. Yaklaşık 4 dolara denk gelen bu direnç seviyesi kırılabilirse orta çaplı bir boğa koşusu başlayabilir.

Orta dönemde de MACD grafiği güçlü bir artış trendinde. RSI ise aşırı alım bölgesine yaklaşıyor.

Aşağıdaki haber linkleri ilginizi çekebilir:

Bitcoin regülasyonları ve Endonezya örneği: Regülasyonlar neden kripto para piyasaları için önemli?

Bitcoin sonunda 50 günlük MA’nın üzerine çıktı ve yönünü 4,500 dolara çevirdi

Litecoin (LTC) bir sonraki boğa hareketine mı hazırlanıyor?

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave