Home Altcoin Altcoin Haber Bitcoin kurucusundan (!) Ethereum hakkında sert sözler

Bitcoin kurucusundan (!) Ethereum hakkında sert sözler

Bitcoin kurucusundan (!) Ethereum hakkında sert sözler

brave
0

Bitcoin kurucusundan (!) Ethereum hakkında çeşitli iddialar atıldı. İddiaya göre Ethereum bulunduğu yerden daha fazla öteye gidemeyecek, ölçeklenemeyecek.

Bitcoin kurucusundan (!) Ethereum ile ilgili iddialar

Son haberlere göre, tartışmalı kripto şöhreti ve kendisini Bitcoin‘in kurucusu ilan etmesiyle tanınan Craig Wright, Ethereum’daki ölçeklenebilirlik problemleri hakkında konuştu ve Ethereum‘un zaten bitmiş durumda ve daha fazla ölçeklendirilecek ne yeri ne de kapasitesi var dedi.  Eğer bu doğruysa, Wright, Ethereum’un şu anda idare ettiğinden daha fazla işlem yapamayacağını ve Ethereum ağının tamamen tıkanmış durumda olduğunu söyledi.

Finance Magnates’e göre, Wright’ın, Emtia Vadeli İşlem Ticaret Komisyonu’na (CFTC) yeni bir belge sunduğunu ve belgenin Ethereum ve Ethereum ağına karşı bir dizi yorum, içerdiğini doğruladı.

İlgili: CFTC Ethereum hakkında araştırmalarını yoğunlaştırdı

Neden bu nefret?

Bitcoin ve Ethereum kampları arasında genellikle bir sürtünme var. Wright gibi insanlar genellikle bunun ortasında bulunabilir, ama neden ikisi arasında her zaman bu kadar nefret var?  Bu bir medya fırtınasına neden olmak için kurulmuşa benziyor, bir tür ‘benim babam senin babanı döver’ modu. Genellikle, boşuna ve sebepsiz olarak yapılan bir savaş türü. Her iki durumda da, bu gelişmelere ayak uydurmak önemlidir, çünkü bildiğimiz gibi, bu tür haberler piyasaları etkileyebilir.

“Bitcoin’i yarattığını söyleyerek işe başlayan Wright, çok geniş geleneksel, bir destek ticari işlem süreçleri dizisi olmadan bir ticaret aracı olarak, ilk kripto para birimini başlattı.”

Ayrıca:

“Tüm bu noktaların üzerine, iddia edilen Bitcoin kurucusu Ethereum’a yerleştirildi. Blockchain sistemini bir Bitcoin soygunu olarak nitelendirerek, sisteme neredeyse her seviyede saldırdı. Wright, Ethereum’un blockchain sistemindeki birkaç sistematik hata nedeniyle asla yukarı ölçeklenemeyeceğini söyledi. Bu nedenle Wright, Ethereum blockchain’in olduğu yerden daha öteye genişleyemeyeceğini söylüyor. ”

İlgili: Bitcoin’den tutkuyla nefret eden 3 ünlü

Wright doğru mu söylüyor?

Tabii ki değil. Blockchain teknolojisinin güzelliği her zaman büyüyebilmesi ve her zaman genişleyebilmesidir. Blockchain her zaman geliştirme yeteneğine sahiptir, Ethereum bunun bir istisnası değildir. Sadece Wright’ın ne demek istediğini tahmin edebiliyoruz, eğer Ethereum ileride de şu anda olduğu yerde kalırsa, evet Wright doğru söylüyor. Ama daha fazla ölçeklendirmek için mücadele ettiği zaten açık değil mi?

İlgili: Ethereum Constantinople ve Petersburg forkları 25 Şubat’ta

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave