Home Altcoin Ripple ve Tron için işler iyi görünmüyor!

Ripple ve Tron için işler iyi görünmüyor!

Ripple ve Tron için işler iyi görünmüyor!

brave
0

Ripple ve Tron için gidişat pek iyi değil. Son zamanlarda bu iki kripto para yatırımcılarının yüzleri gülmüyor. Peki bu durum devam edecek mi?


Ripple ve Tron için işler iyi değil!

Kripto para piyasası son haftada iyi bir performans göstermesine rağmen aynı durumu ne yazık ki Ripple ve Tron için söyleyemiyoruz.

XRP kendisini 3. Sıraya yerleştiren bir dip yaşamak durumunda kaldı. Daha önce 2. Sıradaydı. Ethereum ile ikinci sıra rekabetinde geride kalmış oldu böylece.

Teknik göstergeler de Ripple için güzel şeyler söylemiyor şu sıralar. Son zamanlarda dikkat çeken bir konu da XRP nin bir süredir konsolide olmaya devam etmesi. Ancak XRP fiyatı Aralık 2018 den bu yana düşüklerin yükseğini gösteriyor ve aşağı doğru giden bir trendi etkisi altına alıyor.

Dahası teknik göstergelerde temelde çok dik bir aşağı yönlü hat görünüyor ve bu aşağı yönlü trend devam eden bir ayı pozisyonunun göstergesi. Daha da ileri gidersek, bu trend XRP için ayıların pek de gitmeye niyetli olmadığını, uzun süre daha kalıcı olduğunu gösteriyor. Eğer bu ayı trendi devam ederse fiyat büyük ihtimalle haftalık olarak 0,29 dolar seviyesinin altına inebilir. Ancak eğer fiyat aşağı yönlü trendin üstesinden gelmeyi başarırsa o zaman takip edilecek direnç noktası 0,34 dolar olacak.

Aynı şekilde ayı baskısı altında olan diğer bir kripto para da Tron. Piyasada bir miktar boğa hakimiyeti var ama bu iki kripto paraya ulaşamadı henüz. Geçtiğimiz haftalarda başarılı bir performans sergileyen Tron ne yazık ki devamını getiremedi ve 0,025 dolar direnç seviyesinin üstünde kalmayı başaramadı. 0,025  dolar seviyesinin üstüne çıkmak için defalarca teşebbüs eden Tron fiyatı her defasında yenilgiye uğrayarak aşağı yönlü bir hareket izlemek durumunda kaldı.

Teknik analiz raporlarına göre bir sonraki destek seviyesi 0,0233 dolar olacak. Bu seviye Tronun şu anki fiyatının hemen altında. XRP gibi Tron da uzun soluklu bir ayı pozisyonunda olacak gibi görünüyor.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave