Home Altcoin Litecoin (LTC) bir sonraki boğa hareketine mı hazırlanıyor?

Litecoin (LTC) bir sonraki boğa hareketine mı hazırlanıyor?

Litecoin (LTC) bir sonraki boğa hareketine mı hazırlanıyor?

brave
0
Litecoin (LTC) bir sonraki sefer 45 seviyesini tekrardan test edebilir. 42 dolar ve 100 saatlik hareketli ortalama (MA) ise güçlü bir destek seviyesini belirtiyor. Alıcılar hala aktif gözüküyor.

Litecoin (LTC) bir sonraki bir sıçrama daha yapabilir mi?

8 Şubat tarihinde Litecoin (LTC) fiyatlarında mükemmel bir artış yaşanmıştı. Bu tarihte 33,5 dolar seviyesinde işlem göre LTC, 3 gün içerisinde fiyatlarını 46 dolar seviyelerine kadar yaklaşık 15 dolar arttırmıştı.

Yazının kaleme alındığı saatlerde ise LTC, 44,38 dolardan işlem görmektedir. LTC, 8 Şubat’takine benzer bir sıçrayış yaşayabilir mi?

Litecoin, geçen hafta genel itibariyle 42 dolar seviyesinin üstünde hareket etmişti. 42 dolar seviyesinde bir destek bulmuşa benziyor. Litecoin fiyatları, 45 dolar seviyesinde bir dirençle karşılaşmış gözüküyor. Bir sonraki direnç seviyesi ise 48 dolar.

Saatlik grafikten Litecoin 45 dolarlık seviyesi test ettikten sonra aşağı yönlü küçük bir düzeltme yaşamıştır. Fiyatlar, yüzde 23,6 Fib değerlerine kadar düşmüştür.

42 dolar ve 100 saatlik hareketli ortalama (MA) ise güçlü bir destek seviyesini belirtiyor. Alıcılar hala aktif gözüküyor. 45 doların üstünü Litecoin tekrardan test edebilir.

RSI, değerlerine baktığımızda hala aşırı alım gölgesinde değildir. Bu nedenle Litecoin’in 45 dolarlık direnç seviyesini tekrardan test etmesini ümit ediyoruz.

MACD değerleri ise pozitif ve artış seyrindedir. Bu değerlerde yukarıdaki yorumumuzu güçlendirmektedir.

Litecoin’den güçlü bir ivme kripto para piyasalarını da olumlu etkileyecektir. Geçen seferde olduğu gibi.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave