Home Altcoin Tron uzun vade fiyat analizi

Tron uzun vade fiyat analizi

Tron uzun vade fiyat analizi

brave
0

Tron uzun vade fiyat analizi son günlerde yüzü gülmeyen kripto için neleri öngörüyor? Tron uzun vadede aradığı ralliyi bulabilecek mi?


Tron uzun vade fiyat analizi

Tron uzun vade fiyat analizi bize şu anahtar analizleri veriyor öncelikle:

  • Eğer 50 günlük Basit hareketli ortalama 14 günlük Basit hareketli ortalamayı geçerse, ayıların piyasa hakimiyeti tasdiklenir
  • Yatırımcıların bir pozisyona girmeden önce güçlü bir fiyat hareketini takip etmeleri yerinde olur.

Tron uzun vade trendi değişimi

Satış noktaları: 0,035 dolar,0,04 dolar, dolar

Alış noktaları:   0,015 dolar, 0,01 dolar, 0,005 dolar

TRX’in fiyatı geçtiğimiz hafta düşüklerin düşüğü ve düşüklerin yükseğini yaşadı. Kripto para 0,30 dolar hiç değişmeden kaldığı için, dolar karşısında  yukarı doğru bir hareket gösteremedi.

XRP fiyatı 50 günlük basit hareketli ortalama , şu anda yukarı seviyesinde olan  50 günlük basit hareketli ortalamaya yaklaştıkça yaklaştı. Kriptonun fiyatı her iki basit hareketli ortalamanın da altında. Stokastik oskilatörler aşırı satış bölgesine inmiş durumda ve her iki çizgi de içinden geçiyor. Bunun anlamı kripto gelecekte çok değişken hareketler görüyor olacak.

Eğer 50 günlük hareketli ortalama 14 günlük basit hareketli ortalamayı geçerse, ayıların varlığı kesinleşmiş olacak. Takip edilmesi gereken üç ana fiyat noktası var: 0,3 dolar, 0,25 dolar ve 0,2 dolar. Yatırımcıların bir pozisyon yapmadan önce güçlü fiyat hareketlerine dikkat etmeleri gerekiyor

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave