Home Altcoin Ethereum Classic kısa vadeli fiyat tahmini

Ethereum Classic kısa vadeli fiyat tahmini

Ethereum Classic kısa vadeli fiyat tahmini

brave
0

16 Şubat 2019 Ethereum Classic kısa vadeli fiyat tahminimizle karşınızdayız. Bu yazımızda Ethereum Classic’in uzun- orta ve kısa vadeli teknik görünümlerini inceleyeceğiz.


Ethereum Classic kısa vadeli fiyat beklentisi

Uzun vadeli görünüm

Haftalık grafiğe balarsak, ETC fiyatı uzun vadeli destek ve direnç seviyeleri arasında işlem görüyor. Bu fiyat aralığı  $3 ile $6 arasında kalıyor.

Haberi yazım anı itibariyle ETC $4.1 değerinde işlem görüyor.

Fiyat tüm hareketli ortalamaların ve Ichimoku Bulutunun altında işlem görüyor.21 günlğk hareketli ortalama $6 seviyesine denk gelmekte.

Bununla beraber, RSI indikatöründe pozitif uyumsuzluk gelişiyor ve MACD indikatörü yükseliş eğilimi gösteriyor ve yukarıya doğru güç toplamaya başlıyor.

Orta vadeli görünüm

Günlük grafiğe baktığımızda, fiyatın direnç noktasını kırdığını ve Ocak ayının başından beri fiatın kendini toparladığını görürüz.

Bakınız: Ethereum Classic (ETC) 2019 yılının en hızlı büyüyen blockchaini olabilir

Fiyat 21 günlük hareketli ortalamanın üstünde ve günlük bulut oldukça olumlu. Macd indikatörü, yukarıya doğru ivme içerisinde fakat henüz trend çizgisini geçmiş değil.

Short-Term Outlook and Price Prediction

6 saatlik grafiğebakarsak, fiyatların önünde zayıf direnç noktalarının olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda, fiyat önemli bir negatf uyumsuzluk formasyonu gösteriyor. Eğer bu destek noktadan geri dönerse, bir sonraki durağı $3.9 seviyeleri olacaktır.

Bakınız: Google Ethereum Classic ile neden ilgileniyor?

Fiyat tahminimiz:

Ben, fiyatın zayıf da olsa direnç seviyelerini henüz aşamayacağını düşünüyorum ve ETC $3.9 seviyesi yakınlarına tekrar düşebilir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave