Home Altcoin Coinbase söylentisi Storj fiyatının pump yapmasına sebep oldu

Coinbase söylentisi Storj fiyatının pump yapmasına sebep oldu

Coinbase söylentisi Storj fiyatının pump yapmasına sebep oldu

brave
0

Coinbase söylentisi Storj fiyatının gün içerisinde pump yapmasına sebep oldu. Storj, coinbase’de listelenme söylentisi sayesinde %60’ın üzerinde değer kazanmasına sebep oldu.


Coinbase söylentisi Storj fiyatının pump yaptırdı

16 Şubatta yani daha 1 gün önce 0.15 dolar değer üzerinden işlem görürken gün sonuna doğru %30’un üzerinde değer artışı yaşayarak 0.21 dolara kadar çıkmış sonra fiyat 0.19 dolara geri çekilmiştir. Bugün sabah saatlerinden itibaren kademeli artış sergilemesi belli bir süre sonra punpa dönüştü ve bir den fiyat %60 arttı. Coinbase’de listelenen paralar genellikle pump görüyor.

Bakınız: Coinbase’den BAT pumpı: Brave tarayıcısı kullanın dedi BAT yüzde 20 arttı

Her ne kadar fiyatlar 0,36 dolara kadar çıksa da, fiyatlar ateşini kaybetmiş görünüyor. Storj an itibariyle 0,25 dolar seviyesi üzerinden işlem görüyor.

Storj, CoinMarketCap‘te 91.sırada yer alıyor.

Storj Lab’ın kurucu ortağı Coinbase’de

Ekim ayında, Stroj Lab kurucu ortağı Shawn Wilkinson,  San Francisco’da Coinbase yönetim ekibine sunum gerçekleştirdi.

-Bugün Storj kurucu ortağı, Coinbase ekibine Storj’un hikayesini ve merkezsiz bulut depolama platformumuzu tanıttı. Coinbase ekibine misafirperverliğinden ve projemizi merak ettiklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Aralıktan beri, Storj Aralık ayından bu yana, Storj Coinbase’deki Uyum Yönetmeliği Müdürü Katherine Johnson ile iletişim içerisinde. Katherine Johnson Storj’da işbaşı yapabilir.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave