Home Altcoin Bitcoin piyasası yeni haftaya nasıl başlıyor?

Bitcoin piyasası yeni haftaya nasıl başlıyor?

Bitcoin piyasası yeni haftaya nasıl başlıyor?

0

Bitcoin piyasası yeni haftaya nasıl başladı? Piyasa kapitilizasyonunda en büyük ilk 20 token  arasında yer alan kripto paralarlarda son durum nasıl?

Bitcoin piyasası yeni haftaya nasıl başladı?

Bitcoin piyasası yeni haftaya az miktarda düşüşler ile başladı ve Coin360 verilerine göre Bitcoin (BTC) yine 3.650 $ seviyesinin altına düştü. İlk 20’deki kripto paraların çoğunda da genel olarak düşüşler görülüyor. (bknz: Ne? Bitcoin önce 1.165 dolara düşecek sonra 10.000 dolara mı çıkacak?)

CoinMarketCap verilerine göre, yazının yayınlandığı sırada, % 0.38 oranında düşüş kaydeden Bitcoin 3.629 dolardan işlem görüyor. Ve gün içinde en yüksek seviye olarak 3.667 $‘ı gördü.

Haftalık grafiğe bakıldığında, BTC’nin geçen hafta boyunca genellikle yatay işlem hareketleri sergilediği görülüyor. Bitcoin’in şu anki fiyatı, haftaya başladığı fiyat olan 3.643 $ ‘dan yaklaşık % 0.3 daha düşük. 

Bitcoin 7 günlük fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

Ethereum (ETH), yaklaşık 13,3 milyar dolarlık piyasa değeriyle yeniden en büyük altcoin oldu. Piyasa sıralamasında 3. sıraya gerileyen Ripple (XRP) ise, şu sıralar yaklaşık 12,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Ethereum, son 24 saat içinde yaklaşık % 4 oranında artarak, ilk 20 token arasında günün en çok kazananı olarak yer alıyor. Güne 123 $ ‘dan başlayan ETH, yayın saatinde % 4.04’lık bir artışla 128 $ civarında işlem görüyor.

Haftalık grafikte, Ethereum istikrarlı bir yükseliş sergilediği görülüyor. ETH’nin şu anki değeri haftaya başladığı fiyat olan 117 $ ‘dan % 7 daha yüksek.


Ethereum 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Ripple, son 24 saat içinde % 0.81 değer kaybederek yaklaşık 0,30 $ seviyesinde işlem görüyor. Haftalık XRP grafiğinde, Bitcoin gibi XRP’nin de yatay işlem hareketleri sergilediği görülüyor. Şu anki XRP fiyatı, haftaya başladığı fiyat olan 0.303 $ ‘dan % 1 daha düşük.


Ripple 7 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

En büyük 20 token arasında ETH dışında artış kaydedenler ise şöyle:

Iota (MIOTA) % 0,10, Stellar (XLM) 0,03, Neo (NEO) % 1,95, USDT %0,02 ve Maker (MKR) ise 2,68 oranında artış kaydetti.

Kaynak

Ayrıca bknz:

DigiByte’taki gelişmeler DGB fiyatlarına yansıyabilir

Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık düşünüyor

İşte gelecek vadeden 3 kripto para: Ravencoin Elastos ve DBC

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial