Home Altcoin Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık düşünüyor

Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık düşünüyor

Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık düşünüyor

brave
0

Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık kurmayı düşünüyor. Borsa’nın CEO’su Yoni Assia, Fransa’daki Fintech konferansının ardından Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ile olası bir ortaklık hakkında görüşme yaptıklarını açıkladı.

Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık kurabilir

İsrail’in Tel Aviv merkezli eToro, BTC, XRP, ETH’nin yanı sıra piyasa kapitilizasyonunda ilk sıralarda yer alan kripto paralar için işlem hizmeti sunan ünlü bir kripto para borsasıdır.

CEO’su ve kurucusu Yoni Assia, bir blockchain teknolojisi savunucusudur ve bu teknolojinin, küresel hızlı transferler sağlamak için dijitalleşerek varlık yönetimini tamamen değiştireceğine inanıyor.

Bitcoin borsası eToro Ripple ile ortaklık kurabilir! Bu açıklama, Fransa merkezli fintech konferansının ardından eToro CEO’su tarafından yapıldı. (bknz: Forbes: Ripple 2019’un en yenilikçi şirketlerinden biri)

“Bir fintech şirketi olarak diğer fintech şirketleri ile ilişkileri geliştirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Açıkçası, XR’deki en büyük işlem platformlardan biriyiz – bu yüzden Ripple Labs ile ortaklık kurmak ve birlikte neler yapabileceğimizi görmek bizim için çok önemli.”

Mevcut varlık yönteminin aksine Yoni, blockchain teknolojisinin sektörü iyi yönde değiştireceğine inanıyor. Ünlü CEO ayrıca şunları ifade ediyor:

“Bugün bankanızdan belirli bir varlık satın aldığınızda, bu varlığı bankanın dışına taşımak çok zor. Yani bu varlık eğer mortgage, hisse senetleri veya tahviller ise, özellikle de sınır ötesine taşımak zordur. Yani tanım gereği bankanıza şunu söyleyemezsiniz, “Apple hisselerimi verin.” Çünkü size devredilemez. Onlara “Başka bir finans kurumuna taşıyın” diyebilirsiniz. Tokenleştirilmiş varlıkların en büyük farkı, onları kendi potansiyel cüzdanınıza aktarabilmenizdir. Ve bu çok daha hızlıdır.”

(bknz: Analistlerden 2019 Ripple (XRP) tahminleri ve tüyoları)

Ripple’ın ödeme teknolojisi piyasaya sunulduğundan beri ilgi odağı olmaya devam ediyor. Daha önce de Bittrex, Coins.ph, Bitso ve Bitstamp kripto para borsaları Ripple ile ortaklık kurdu. Ripple bu yılın başlarında dünya çapında 200’den fazla kurumsal müşteriye hizmet sunduğunu açıkladı. Daha fazla ortaklık adımları atılıyor ve Ripple büyümeye devam ediyor.

(bknz: Mastercard, Barclay ve Western Union hamleleri sonrası Ripple fiyatında yükseliş beklentisi)

Bitcoin borsası eToro Ripple ile nezaman ortaklık kuracak henüz bilinmiyor. Ama bu tarz ortaklıklar, herzaman Ripple’ın tokeni XRP’nin piyasa değerinin ve fiyatının artmasını sağlamıştır. Tabi ki de eToro ile kurulacak ortaklık istisna olmayacak. Bu ortaklık sonucunda XRP kısa zamanda kaybettiği 2.’lik pozisyonunu elde edebilir.

Kaynak

Ayrıca bknz:

İşte gelecek vadeden 3 kripto para: Ravencoin Elastos ve DBC

Ne? Bitcoin önce 1.165 dolara düşecek sonra 10.000 dolara mı çıkacak?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave