Home Bitcoin Bitcoin bayrağı kıramadı ama kısa süre içinde süpriz yapabilir

Bitcoin bayrağı kıramadı ama kısa süre içinde süpriz yapabilir

Bitcoin bayrağı kıramadı ama kısa süre içinde süpriz yapabilir

brave
0

Bitcoin bayrağı kıramadı ancak kısa süre içinde süpriz yapabilir. Son bir kaç haftadır Bitcoin yatırımcıları ve tacirlerinin kafası oldukça karışık. Fiyatta bir kararsızlık var, her iki yöne de gitmiyor. 4 saatlik BTC/USD paritesinde yükseliş bayrağı olduğunu görüyoruz ki bu seviyede ayın başından beri bir ileri bir geri fiyat yatay yolculuğuna devam ediyor.


Bitcoin bayrağı kıramadı ancak beklenti devam ediyor

Bitcoin bayrağı kırmak için son 24 saatte girişimleriolsa da henüz bunu başaramadı. 4 saatlik grafikte yükseliş hareketlerine başladıktan sonra, Bitcoin’in bu kez bayrağı kıracağını umut ediyorduk.

Geçtiğimiz günlerde Çinli Bitcoin madencisi Bitcoin ile ilgili %20,000 artış beklediğini dile getirdi. Sebeplerini tek tek açıkladı. Konuyla ilgili haberimize ulaşmak için bakınız: Çinli kripto madencisinden çılgın tahmin: Bitcoin 740.000 dolar olacak

Bu piyasadaki herkes JP Morgan’ın kripto paralar ile nasıl kötümser görüşleri olduğunu bilir. JP Morgan bile teknolojiyi sonunda benimsedi ve stabil coin çıkardı. Dünya devamlı gelişiyor. Zamanın ruhuna ayak uydurmak hayatta kalmayla doğru orantılıdır. İlgili haberimiz için bakınız: Son Dakika! JP Morgan kripto para çıkarmaya karar verdi: JPM coin geliyor

Bitcoin her 4 yılda bir döngüye giriyor. Her döngünün bir önceki döngüye göre daha az kazanç sağladığını gördük. Bununla birlikte bu formasyon illa %100 olacak diye bir kural yok, yani bu döngü kolaylıkla değişebilir.

Şu ana kadar 4 yıllık bu süreci Bitcoin halving (yarılama) sebebiyle yaşadığımızı biliyoruz. Her 4 yılda bir olmak üzere, Bitcoin halving etkinliği gerçekleşiyor. Her halving etkinliğinde blok ödülleri yarıya iniyor. Daha az BTC’nin olması talebin artmasına sebep olacak şekilde BTC fiyatının yükselmesine sebep olmakta.

BTCUSDshort paritesi günlük grafiğinde, yılın başından beri açığa satış emirlerinde ciddi bir düşme olduğunu görüyoruz.  Şu an fiyat tahihi rend çizgisini kırmak üzere. Bu olay gerçekleşirse ayı piyasasının bittiğine dair elimize daha net deliller geçecek. Bu durumda ayılar pozisyonlarını terkedecek ve Bitcoin’in daha da yukarıya tırmanması adına strateji değişikliğine gidebilirler.

Sektör liderlerinin yükseliş tahmini yaptığına tanık oluyoruz. Bazı tahminlerinin başarısız olduğuna tanık olduk, fakat bazı analistlerin öngörüleri gerçekleşti. TimDraper’in tahminleri gerçekleşti. Şimdi Drapper, Bitcoin’in 2022 yıla kadar 250.000 dolar olacağı tahmininde bulunuyor.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave