Home Altcoin Altcoin Haber Tron tabanlı GRID X Bittorrent kripto para kartları çok yakında ön satışta

Tron tabanlı GRID X Bittorrent kripto para kartları çok yakında ön satışta

Tron tabanlı GRID X Bittorrent kripto para kartları çok yakında ön satışta

brave
0

Tron tabanlı GRID girişimi, TRX kullanıcılarına, TRX kullanarak BitTorrent (BTT) bonusu kazandıran bir kart. GRID X Bittorrent kripto para kartları, TRX sahipleri tarafından kullanılmak üzere çok yakında ön satışa çıkarılacak.

GRID X BitTorrent kripto para kartları nasıl çalışır?

Şu anda, Tron tarafından desteklenen GRID girişimi, 18 Şubat’ta Troncard.io sitesinde ön satışa sunulacak.

Kartlar TRX’i yüklemek ve ödeme yapmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, bir kullanıcı kartına TRX (15.000, 50.000 veya 100.000 birim) yüklediğinde, aynı karta bonus olarak BitTorrent tokeni yüklenecek.

Ilgili: BitTorrent BTT önemli bir yükseliş elde edebilir

Ayrıca, kullanıcılar her 1 TRX başına 0,1 ile 0,13 BTT arasında airdrop alabilecekler. Bu BTT kartlarının bir başka kullanışlı özelliği de, sahiplerinin, karttaki TRX miktarı üzerinden yıllık yüzde 1,5 faiz alacak olması.

Bir GRID X BTT kartınızı içindeki tüm parayla kaybetmeniz durumunda bile, ikisini de kurtarmak kolay. Tıpkı TronCard’larda olduğu gibi. Görünüşe göre, kullanıcıların özel anahtarlarını bile hatırlamaları gerekmiyor.

ilgili: İçerisinde 170,000 dolar değerinde BTC olan bilgisayarınızı satsanız ne yapardınız? Bir Türk’ün kabusu!

Hediye etmek de kolay

Bu kartlar ayrıca hediye olarak verilebilecek şekilde yapıldı. Böylece kullanıcılar, bu kartlara kolayca TRX yükleyebilir ve sonar istediği kişiye hediye edebilir. Kartın yaratıcıları, kartı o kadar basit dizayn etmişler ki blockchain, krıpto para borsası veya cüzdan ile ilgili hiç bir fikri olamayanlar kolaylıkla kullanabilirler.

BTT listeleyen borsalar

BitTorrent koini yeni borsalarda yerini alarak pazarını genişletmeye devam ediyor. BTT çiftlerini en son ekleyen iki borsa, HitBTC ve ABCC. Uzmanlar, HitBTC’ de listelendikten sonra BTT fiyatının büyük ölçüde artacağı düşünülüyor.

Ilgili: BitTorrent Airdrop tarihine 2 gün kala HitBtc de desteğini açıkladı

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave