Home Altcoin İşte gelecek vadeden 3 kripto para: Ravencoin Elastos ve DBC

İşte gelecek vadeden 3 kripto para: Ravencoin Elastos ve DBC

İşte gelecek vadeden 3 kripto para: Ravencoin Elastos ve DBC

brave
0

Ravencoin, Elastos ve DBC gelecek vadeden kripto paralar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca bazı tokenler kripto meraklılarının dikkatini çok fazla çekti. Bugünkü yazımızda gelecek vadeden, büyüme potansiyeline sahip bu 3 kripto parayı inceleyeceğiz.

 Ravencoin Elastos ve DBC neden yatırımcıların dikkatini çekiyor?

Elastos, Ravencoin ve DBC geleceği parlak kripto paralar arasında yer alıyor. Son birkaç hafta içinde Elastos, Ravencoin ve DBC yatırımcıların ilgisini çok fazla çekti. Şimdi bu kripto paraları sırasıyla inceleyelim.

(bknz: Bitcoin fiyat beklentisi: Yerini sağlamlaştıran Bitcoin yükselişe hazırlanıyor!)

Elastos (ELA) nedir?

Elastos, kullanıcıların, makinelerin ve uygulamaların kimliklerini doğrulamak için blockchain teknolojisini kullanacak olan ilk işletim sistemlerinden biridir. Bu işletim sistemi, Raspberry Pi işletim sisteminde, Nesnelerin İnterneti üzerinde ve mobil cihazlarda çalışacak.

Ayrı bölümler için kullanılan Elastos.OS, Elastos.RT ve Elastos.NET olarak adlandırılan üç farklı bellek var. Bunlar sayesinde Blockchain kullanımı, aracılar tarafından yürütülen uzatılmış programları kaldıracak ve internet ekosistemi çok daha otomatik ve güvenli hale getirecek.

Çin’de bulunan Elastos ekibi, “Çin’in G3‘ünü” oluşturmak için hem Bitmain hem de NEO ile birlikte çalışıyor.

Proje, kullanıcıların Ethereum ve EOS gibi devlerle doğrudan rekabet edebilecek dijital varlıklarının tam mülkiyetini ve kontrolünü sağlaması için tasarlandı. Ve şirket bu proje ile finansman turlarında 90 milyon doların üzerinde bir yatırım aldı.

Ravencoin (RVN) nedir? 

Ravencoin, dijital varlıkları blockchain platformunda tasarlamak ve aktarmak gibi çok net bir şekilde açıklanan bir amaca sahip. Proje, özel bir kullanım durumuyla birlikte orijinal Bitcoin kodunun açık kaynaklı forku sonucu ortaya çıktı.

The Fintech Times’da yer alan bilgiye göre “x16r algoritması özellikle en ağır madencilik havuzları ve ASIC madencilik cihazları ile mücadele etmek için oluşturuluyor”. Ayrıca Ravencoin hiç ICO düzenlemedi ve kurucuların havuzunda RVN tokeni bulunmuyor.

ABD’de yer alan ekip kullanıcıların ve işletmelerin, Ravencoin tokenlerinin bir kısmının yerine kendi tokenlerini oluşturmalarına izin veriyor. Ravencoin ayrıca, token tabanlı sistemlerinin üzerinde kullanıcıların katılımını ve özel olarak güvenli bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan aktif iletişim kanalları oluşturmuştur.

Deep Brain Chain (DBC) nedir?

DBC, dünyadaki bilgisayarları bağlamak için bir blockchain tabanlı neural ağ eğitim platformu oluşturmaya çalışıyor. Bu platformda DeepbrainCoin olarak bilinen bir token bulunuyor ve NEO platformunun akıllı sözleşmelerinden yararlanıyor.

Bu proje, merkezsiz AI destekli bir ağ yardımı ile akıllı sözleşmenin işlevselliğini geliştirmeye yardımcı olmak amacıyla düzenlenmiştir.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Ne? Bitcoin önce 1.165 dolara düşecek sonra 10.000 dolara mı çıkacak?

Bitcoin borsası Coinsquare StellarX’i satın aldı! Stellar (XLM) fiyatını nasıl etkiler?

Bytecoin yatırımcıların korkularını dindirmeye çalışıyor

 

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave