Home Altcoin Bu bir ilk! Koreli medya devi kripto para çıkarıyor!

Bu bir ilk! Koreli medya devi kripto para çıkarıyor!

Bu bir ilk! Koreli medya devi kripto para çıkarıyor!

brave
0

2019 yılı kurumsal firmaların yılı olacağa benziyor. JP Morgan’ın kendi parasını çıkarcağını duyurmasından sonra bu kez de Koreli medya devi kripto para çıkaracağını duyurdu.


Koreli medya devi kripto para çıkarmaya hazırlanıyor

Güney Kore’nin en büyük telekominikasyon devlerinden biri olan KT Anonim Şirketi, kendi parasını çıkarmak için hazırlık içerisinde. Yeni çıkacak koinin ismi K-Token olacak.

Bakınız: Tron Güney Kore’nin 5.6 milyar dolarlık oyun endüstirisi için hazır

Duyuruya göre, token halkın kullanımına açık olmayacak ve sadece aboneleri medyanın hizmetlerini alırken kullanılacak.

KT şirketiyle Gimpo-si arasında bir anlaşmaya varıldı ve 2019 yılının Nisan ayında tokenin gerçek kullanımı hayata geçirecek planladılar.

K-Token, bayilerde satın alınabilecek. Ancak Tokenin asıl amacı firmaya para kazandırmak değil şirketin hizmetini dijital para aracılığıyla hızlandırmak.

Daha da önemlisi, KT Corporation tarafından kripto ile ilgili ürünün bu uygulamasının birincisinden oldukça uzak olması. Daha önce, sağlayıcı 2.500 işlem / saniye ile kendi blockchain ağı olan KT Network Blockchain’i tanıtmıştı.

Bakınız: 2 Güney Koreli Bitcoin borsası yöneticisi sahte işlem hacminden tutuklandı

2019 yılı ilginç başladı ve gittikçe daha da ilginçleşmeye başlıyor. JP Morgan’ın başı çektiği KT şirketinin devam ettirdiği kendi tokenini çıkarma trendine bir sonraki büyük firmanın kim olacağı merak konusu.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave