Home Bitcoin Bitcoin piyasası konsolidasyon süreci devam ediyor

Bitcoin piyasası konsolidasyon süreci devam ediyor

Bitcoin piyasası konsolidasyon süreci devam ediyor

brave
0

Hafta sonuna girdiğimiz bugün Bitcoin piyasası konsolidasyon süreci devam ediyor. Ancak genel görüntü son 7 günde oldukça değişmiş görünüyor.


Bitcoin piyasası konsolidasyon sürecinde

Toplam piyasa hacmi bir önceki haftaya göre arttı ancak çoğu token sınırlar arasında halen konsolidasyon sürecindedir. 

Bitcoin, $3,640 direnç seviyesini gün içerisinde iki kez üstüne çıktı fakat bu seviyede tutunamadı geri düştü ama $3,600 ana destek noktası düşüşü durdurdu.

Haberi yazdığımız saat itibariyle Bitcoin $3,641 seviyesi üzerinden işlem görüyor. Ethereum ise %0.36 artış göstererek  124.40 dolar değerinde işlem görmektedir. Son günlerde  JPM coin‘in duyurulmasından sonra adı daha sıklıkla telafuz edilen XRP ise 0.30 değerinde. Ethereum ile XRP arasında market hacmi farkı, Ethereum lehine genişlemeye devam ediyor. Aradaki fark 470 milyon dolara çıktı. Bir kaç saat önce 450 milyon dolardı.

İlk 10 kripto arasında en büyük artışı %3.12 ile Litecoin gerçekleştirdi. Litecoin 43 dolar seviyesi ile, boğa piyasası geldiğinde büyük artış yakalayabilecek paraların başında geleceğinin işaretini veriyor.

İlk 10 kripto arasında günün kaybedeni Binance coin oldu. BNB %2,10 değer kaybıyla 9.11 dolar seviyesi üzerinden işlem görüyor.

CoinMarketCap’e göre ilk 100 kripto arasında en büyük değer artışını 100. sırada bulunan Storj yaşadı. Storj %58 artışla 0,225 değeri üzerinden işlem görüyor. Günün diğer kazananları 85. sırada bulunan %13 ile ELF ve 30. sırada yer alan %10 ile HOT olmuştur.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave