Home Kriptopara Haber Çinli kripto madencisinden çılgın tahmin: Bitcoin 740.000 dolar olacak

Çinli kripto madencisinden çılgın tahmin: Bitcoin 740.000 dolar olacak

Çinli kripto madencisinden çılgın tahmin: Bitcoin 740.000 dolar olacak

brave
0

Bitcoin 740.000 dolar olacak. Bu tahmin, Çin’in en büyük madencilik havuzlarından olan Poolin’in sahibinden geldi. Bu tahminin altı boş mu dolu mu?


Zhua Fa’da ilginç tahmin: Bitcoin 740.000 dolar olacak

 

Çin merkezli kripto para madencilik havuzlarından biri olan Poolin’in kurucu ortaklarından Zhua Fa, 11 Şubat’ta 8BTC dergisine bir röportaj verdi.

Zhua Fa verdiği bu röportajda, Bitcoin için çılgın bir tahmin ortaya attı.

İşte Zhua Fa’nın röportajı:

”Doğrusunu söylemek gerekirse, ayı piyasasının bu kadar uzun süreceğini düşünmüyordum. Ancak her şeyin bir sonu var.

Bir sonraki boğa koşusunun, öncekilerden en az 10-20 kat daha yüksek olacağını düşünüyorum. Sonuçta artık işin içinde, büyük kurumsal şirketler de var.

Bence önümüzdeki boğa koşusunda, BTC, 5 milyar Çin Yuanı olacak, bir başka deyişle Bitcoin 740.000 dolar olacak.  Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Kripto paraların geleceği için hiçbir endişem yok. Çünkü gerek kripto paraların içlerinde barındırdığı teknoloji, gerekse hız ve verimlilik bakımından, kripto paralar mutlaka geleceğin parası olacaktır.”

Zhua Fa’nın da ortağı olduğu Poolin, küresel madencilik ağının %10. 45’ine sahip ve yoluna emin adımlarla devam ediyor. Ancak herkes onlar kadar şanslı değil.

Artan madencilik zorlukları sebebiyle pek çok madencilik şirketi kepenk indirmek zorunda kaldı. Son yıllarda  adeta kripto para madenciliğinin beşiği haline gelen Çin’de ise durum daha vahim. Çin‘de pek çok madencilik şirketi donanımlarını kilo hesabıyla satmaya başladı.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave