Home Bitcoin 2019’a dair iyimser 3 Bitcoin tahmini

2019’a dair iyimser 3 Bitcoin tahmini

2019’a dair iyimser 3 Bitcoin tahmini

brave
0
2019 yılı için iyimser 3 Bitcoin tahmini: Bitpay’in CEO’su Singh, Ronnie Moas ve Morgan Creek’ten Anthony Pompliano’nun Bitcoin fiyat tahminini veriyoruz.

3 Bitcoin tahmini: Ama bunlar iyimser.

Bitcoin ve kripto para piyasalarını etkileyecek önemli gelişmeler üst üste yaşanıyor. Van Eck ETF başvurusunu yeniden yaptı. JP Morgan’ın kripto para çıkışı ve SEC’ten gelen güzellemeler derken yeni bir ETF başvurusu daha. İlgili haberimiz için lütfen tıklayınız.

Bu güzel gelişmelere rağmen Bitcoin’den beklenilen fiyat artışı henüz gelmedi. Bitcoin şu sıralar 3,600 dolar seviyesinde hareket ediyor. Ay içerisinde ise birkaç kez 3,400 destek seviyelerini görmüştü.

İyimser tahminlerden birisi Bitpay’in CEO’sundan gelmektedir. Singh, 20 bin dolarlık seviyenin tekrardan yaşanabileceğini düşünüyor. Singh, Aralık ayına kadar Bitcoin’in bu seviyeye çıkacağını ve 15 bin doların altına bir daha düşmeyeceğini tahmin ediyor. Bitpay’in CEO’su yaşanacağını öngördüğü bu yükselişin ana faktörü olarak kurumsalları görüyor.

Ronnie Moas ise diğer bir iyimser. 2019 yılı Bitcoin beklentisi 28 bin dolar. Moas, 2019 yılında Bitcoin arzının azalması ve kurumsallarla birlikte gelecek yüksek talebin fiyatları 28 bin dolar seviyesine zıplatacağını belirtiyor.

Diğer tahmin ise Morgan Creek’ten Anthony Pompliano’dan geliyor. Pompliano, Singh ve Moas kadar yüksek tahminde bulunmuyor. Temkinli açıklamalar yapıyor. Pompliano’ya göre Bitcoin bir kez daha dip yapacak. 2019’un ikinci çeyreğinde ise boğa koşusuna başlayacak.

Haberimizin kaynağı Frempong ise 2019 yılında Bitcoin’in 6 bin doların üstüne çıkacağını tahmin ediyor.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave