Home Altcoin Tron, Stellar ve Binance coin’de hareketlilik beklentisi

Tron, Stellar ve Binance coin’de hareketlilik beklentisi

Tron, Stellar ve Binance coin’de hareketlilik beklentisi

brave
0

Tron, Stellar ve Binance Coin (BNB)’de hareketlilik beklentisi var. Piyasa neredeyse tüm hafta boyunca yatay seyrederken, Tron, Stellar ve Binance Coin’de daha büyük bir kırılmanın olabileceğine dair ipuçları var. Hadi hep beraber haberimizi inceleyelim.


Tron, Stellar ve Binance Coin’deki kırılma her an büyüyebilir

 

Bitcoin’in geçtiğimiz haftaki volatilitesine baktığımızda 100 dolara bile ulaşamadığını görüyoruz.  Bitcoin’in kripto pazarına liderlik etmesi dolayısıyla, BTC’de yaşanan bu durgunluk bütün kripto para sektörünü etkisi altına almış durumda. Ancak bazı asi kripto para birimleri, bu duruma pekte razı görünmüyor.

Kripto para borsalarındaki bir haftalık paralel seyirden sonra Tron, Stellar ve Binance Coin’de ipler iyice gerilmeye başladı.

Tron, Stellar ve Binance Coin bugün itibariyle yükselişe geçti. Tron TRX %2.5’lik bir yükselmeyle 0.0243 dolar civarlarından alıcı buluyor. Stellar XLM’de ise kıpırdanma daha fazla. XLM an itibariyle %3.62’lük bir yükselişle 0.0794 dolar civarlarından el değiştiriyor. Son haftaların parlayan yıldızı BNB ise %6.5’lik bir yükselişle 9.40 dolar eşiğinden içeri girmek üzere.

Tron stellar ve Binance

Grafikler üzerinde yaptığımız analizlere göre bu yükselişlerin bir miktar daha devam edebileceğini söyleyebiliriz. Fakat güçlü bir boğa koşusunu tetikler mi sorusuna şu noktada net bir cevap veremiyoruz.

Geçen hafta yine bugün, BTC fiyatını 3400 dolar seviyelerinden 3700 dolar seviyelerine çıkartmıştı. Ve piyasalar bu koşunun en az 4 bin dolar seviyelerine çıkacağını düşünerek baya olumlu bir atmosfer yakalamıştı. Ancak Bitcoin’in gazı çabuk bitti ve 3700 dolardaki ayı seddine çarparak durdu.

Yazar yorumu

Bu üç kripto paradaki hareketlenme, bizlere hareketli bir hafta sonu geçireceğimiz izlenimi veriyor. Eğer dipten toplama emirleriniz varsa, bu emirlerini iptal edip şu anki fiyattan kripto para alıp hafta sonuna bu şekilde girmeniz sizin faydanıza olabilir.

Sağlıcakla kalın.

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave