Home Altcoin Bitcoin borsası Coinsquare StellarX’i satın aldı! Stellar (XLM) fiyatını nasıl etkiler?

Bitcoin borsası Coinsquare StellarX’i satın aldı! Stellar (XLM) fiyatını nasıl etkiler?

Bitcoin borsası Coinsquare StellarX’i satın aldı! Stellar (XLM) fiyatını nasıl etkiler?

brave
0

Stellar (XLM) fiyatını etkileyecek ve yatırımcılarını sevindirecek güzel bir gelişme açıklandı dün. Kanada’nın en büyük borsası Coinsquare, StellarX’i satın aldı. StellarX nedir? Coinsquare tarfından satın alınması Stellar (XLM) fiyatını nasıl etkiler?

Coinsquare’in StellarX’i satın alması Stellar (XLM) fiyatını etkiler mi?

StellarX, uluslararası Stellar piyasası üzerine kurulan yeni bir ticaret platformudur. Hızlı, ücretsiz olan bu platform kripto, fiat para ve emtia gibi her tür varlık sınıfını listeliyor. StellarX, Kanada’nın en büyük kripto para borsası Coinsquare tarafından satın alındı.

Fakat StellarX platformu, geçen yaz açıkladığı yol haritasına devam edecek. Coinsquare’in geliştirme ekibi ve tasarımcıları StellarX platformu üzerinde çalışacak. Platform kendi ismiyle faaliyet gösterip büyürken, Coinsquare geliştiricileri bu platformun kripto sektöründe daha yaygın bir şekilde benimsenmesi için çalışmalar yürütecek.

CoinSquare’in StellarX’i satın almasının nedeni, büyük bir potansiyele sahip olmasıdır. Dolar bazlı işlem hacmi bakımından, ilk üç merkezsiz piyasa arasında yer alıyor. Uzun süren ayı piyasasına rağmen, StellarX’de farklı Hodler hesaplarında on milyonlarca dolar bulunuyor. Tüm bunlar elbet Stellar (XLM) fiyatını etkileyecek.

Coinsquare’in platformu satın almasıyla birlikte, StellarX daha fazla gelişecek ve büyüyecek. StellarX’in yaygın bir şekilde benimsenmesi de Stellar (XLM) fiyatını yükseltecek. (bknz: Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 1: XLM fiyatı yükselecek!)

(bknz:Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 2: Stellar (XLM) neden yükselecek?)

StellarX’in daha büyük bir marka olmasında, Coinsquare önemli bir rol oynayacak ve bu sayede platform potansiyelini gerçekleştirebilecek. Kanada, ABD ve Avrupa’daki düzenleyici otoritelerle çok yakın bir ilişki içinde olan Coinsquare, StellarX’in yaygın bir şekilde tanınmasını sağlayacak büyük bir platformdur.

Bu, StellarX için heyecan verici bir gelişme olarak görülüyor. Çünkü güçlü ve özel bir mobil ekibe sahip. Ve tüm ekip kullanımı kolay olan StellarX mobil uygulamasının yararlı olacağına inanıyor. Bu arada StellarX’e yeni araçlar eklendi; bunlar arasında daha önce bu platformun bir parçası olmayan yeni stabilcoinler ve tahvil tokenleri bulunuyor.

StellarX gelişip büyüdükçe, Stellar (XLM) ekosistemi de güçlenecektir. En önemli dijital ağlardan biri olan XLM’nin gidişatının umut verici olduğu düşünülüyor. Bitcoin borsası Coinsquare, StellarX ile XLM’nin geleceğin en önemli kripto paralarından birine dönüşmesinde büyük rol oynacak.

Stellar (XLM) fiyatında son durum

Yazının yayınlandığı sırada, 1.5 milyon dolarlık bir piyasa değerine ve 249 milyon dolarlık işlem hacmine sahip olan Stellar (XLM) % 4,12 oranında değer kazarark 0.079 dolardan işlem görüyor.

XLM dikkatli bir şekilde takip edilmesi gereken ve yatırımcılarına uzun vadeli güzel kazançlar bırakabilecek potansiyele sahip olan kripto paralardan biridir.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Bytecoin yatırımcıların korkularını dindirmeye çalışıyor

Bitcoin fiyat beklentisi: Yerini sağlamlaştıran Bitcoin yükselişe hazırlanıyor!

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave