Home Altcoin Stellar çoğu kripto paraya göre neden daha çok artış potansiyeli taşıyor?

Stellar çoğu kripto paraya göre neden daha çok artış potansiyeli taşıyor?

Stellar çoğu kripto paraya göre neden daha çok artış potansiyeli taşıyor?

brave
0
Stellar çoğu kripto paraya göre boğa trendinde daha çok artış potansiyeli taşıyor. Stellar’ın 50 günlük hareketli ortalaması ile 200 günlük hareketli ortalaması arasındaki fark çok yüksektir.

Stellar çoğu kripto paraya göre yüksek artış yaşayabilir.

Stellar (XLM) düşen üçgen formasyonunun üç kısmına ulaştı. Bu durum kripto paralarda ender rastlanılan bir durumdur. Piyasa genelinde aşağıda doğru bir düşüş yaşandığında, bu kripto para için her durum olasıdır.

Stellar için Kasım 2018’de fiyatlar 50 günlük hareketli ortalama (MA) seviyesinin altına düştüğünde ümitlerimizi kaybetmiştik. XLM, 50 günlük MA’nın altına düştüğünden beri iyileşme açısından bir ümit beklemiyoruz.

Bu kötü durum piyasaların genelinde iyileşme başladığında XLM için bir fırsata dönüşebilir. Stellar’ın 50 günlük MA’sı ile 200 günlük MA’sı arasındaki fark çok yüksektir.  Kripto para piyasalarında boğa koşusu başladığında top 10’daki kriptolara kıyasla Stellar’ın nispeten daha yüksek fiyat artışları yaşayabilir.

Kripto para piyasalarında kış sona erdiğinde Stellar’dan daha iyi bir performans gözlemleyeceğiz. Bu açıdan Stellar, Ripple’dan daha iyi performans sergileyecektir.

Araştırmacı Fakhan’a göre kripto para piyasalarının temelindeki felsefe bankacılık sistemine bir başkaldırıdır. Bu açıdan Stellar, Ripple’a göre daha merkeziyetsiz yapıdadır. Ripple ise bankacılık statükosunu devam ettiriyor. Bu durum Stellar’ı kripto para piyasalarında Ripple’ın önüne geçirebilir.

1990’lı yıllarda dot.com krizi döneminde insanlar teknoloji firmalarına para yatırıyor ve çok paralar kazanıyordu. Bu durum kripto para piyasalarında da gözlendi. Boğa trendi sona erdiğinde 1990’lı yılların sonunda birçok teknoloji firması zarar etti ve bazıları iflasını ilan etmek zorunda kaldı. dot.com piyasasında yaşananları kripto para piyasaları aynen kopyalıyor. Birçok startup proje başarısızlıkla sonuçlandı.

Yaşanan ayı trendi ise piyasadan başarısız kripto projelerinin ayıklanmasını sağlıyor.

Aşağıdaki haber linklerimiz ilginizi çekebilir:

Unimoni ve BAE Borsası Ripple’la işlem yapmaya başladı

6 Bitcoin komplo teorisi-BTC’yi CIA mi yarattı?

Ripple (XRP) boğaları 0,325 dolarlık direnç seviyesini test etti ama!

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave