Home Altcoin Bytecoin yatırımcıların korkularını dindirmeye çalışıyor

Bytecoin yatırımcıların korkularını dindirmeye çalışıyor

Bytecoin yatırımcıların korkularını dindirmeye çalışıyor

brave
0

Bytecoin yatırımcıların korkularını gidermek için birtakım adımlar atıyor. Bir hafta içinde % 166 oranında artış görülen Bytecoin’de çok sık pump ve dump işlemleri gerçekleşirken yatırımcılar endişeye kapılıyor. Bytecoin’de neler oluyor?

Bytecoin yatırımcıların korkularını giderebilecek mi?

Bytecoin (BCN) çok sık belirsizlik durumuyla karşı karşıya kalan bir kripto para. Piyasada son zamanlarda bu özel kripto para biriminde çok sık pump ve dump işlemi gerçekleşti. Bir hafta içinde, değeri % 166 oranında arttı.

Spekülatörlerin çoğu, Bytecoin’in bu pump ve dumplar yüzünden Binance ve bazı borsalardan çıkarıldığını düşünüyor. Çünkü işlem hacmindeki artış öyle bir noktaya ulaştı ki dijital para borsaları için bu hacimle başa çıkmak zorlaştı.

Ancak, son zamanlarda Bytecoin yatırımcıların korkularını gidermek ve onları güvence altına almak için ortaya atıldı. Twitter’daki paylaşımlarına göre, şirket fiyat belirsizliklerinin yanı sıra kriptonun karşılaştığı sorunlara odaklanmak için AMA (ask me aything) etkinliği gerçekleştirecek ve Bytecoin yatırımcıların korkularını dindirmeye çalışacak.

Spekülatörlerin çoğu, Bytecoin’in fiyatı çok fazla yükseldiğinden, fonlarını bu kripto para birimine yatırmaktan korkuyor. Bu yüzden de kripto para biriminin arkasındaki ekip sorunları çözerek, şüpheleri gidermeye çalışıyor.

Bu etkinlik doğrultusunda yatırımcılar tarafından gündeme getirilen soruları yanıtlayarak, sorunlar hakkında daha fazla bilgi edinerek çözümlere katkı sağlamayı amaçlıyor.

Ayrıca, yatırımcılar tarafından ortaya atılan sorulara verilen yanıtlarla diğer yatırımcıların aynı sorunlardan zarar görmesinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Bir BCN yatırımcısı, bu belirsizlik ve öngörülemeyen piyasa hareketleri nedeniyle yaklaşık 2800 dolar kaybettiği belirtti. Ayrıca, piyasadaki birçok kripto borsalar Bytecoin’in gerçek değerini yansıtmıyor. Tüm bu sorunlar, BCN yatırımcılarının endişeye kapılmalarına neden oluyor.

Halen, bir çok borsada BCN’nin değeri doğru gösterilmiyor. Bu nedenle, yatırımcılar BCN‘yi nasıl değerlendirmeleri gerektiğini bilmiyor. Ayrıca hükümet yetkililerinin konuya müdahil olması piyasayı biraz değiştirdi ve likidite talebi düştü. Sonrasında, BCN’yi satmak büyük bir soruna dönüştü. İnsanlar bu dijital paraya yaptıkları yatırımları satmak için henüz hazır değil. Aynı zamanda insanlar yatırımlarını kaybetme endişesi taşıyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave