Home Altcoin Bloomberg analisti: JP Morgan Coin Ripple (XRP)’ı haritadan silebilir

Bloomberg analisti: JP Morgan Coin Ripple (XRP)’ı haritadan silebilir

Bloomberg analisti: JP Morgan Coin Ripple (XRP)’ı haritadan silebilir

brave
0

ABD’nin en büyük bankasının stabilcoin çıkarması kripto topluluğunda büyük etki oluşturdu. Bir Bloomberg analistine göre, JP Morgan coin Ripple (XRP)’ı haritadan silebilir.


JP Morgan Coin Ripple (XRP)’ı yok edebilir

Bloomberg TV’de program sunucusu olan @TheStalwart, bankacılık sektöründe merkezsiz ödeme çözümlerin kullanılmasına karşı düşüncelerini paylaştı.

Blokchain/coin sistemi para transfer etmede bankacılık için iyi bir çözüm olduğu sonucu çıkarsa, bu durumda JPM Coin Ripple (XRP)’i haritadan silebir.

Bakınız: Son Dakika! JP Morgan kripto para çıkarmaya karar verdi: JPM coin geliyor

Bloomberg analistine göre, Ripple’ın en büyük açmazı aşırı volatil olması. Bireyler risk almayı sever ama finans kurumları risk almaz.Bu yüzden stabilcoin olan JPM Coin Ripple‘ın banka hakimiyetini sonlandırabilir.

Bakınız: JPM coin Bitcoin piyasasında bir tuzak mı yoksa bir dönüm noktası mı?

Bununla birlikte, Joe Weisenthal kriptoların ve stabilcoin’lerin rekabetçi para birimleri olarak görmediğini belirtiyor.

Stabilcoinler ile ilgili önemli nokta (gerek perakende odaklı gerekse kurumsal) kripto paraların rakibi olarak değerlendirmemek gerektiğidir. Stabilcoinler tamamen farklı amaç ve öncelik için var.

Bakınız: Ortam ısınıyor- Ripple CEO’su JPM Coin’e göz dağı verdi!

JPM Coin‘in en güçlü özelliklerinden biri, ödeme işlemlerini anlık belirleyebilme özelliği olacaktır. Bu bağlamda, Ripple ve diğer kripto paralar karşısında etkinliğini test edecektir. Bu gelişmeler ışığında, özellikle finans dünyasını hedef alan kripto paraları zor günler bekliyor.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave