Home Altcoin BitTorrent BTT önemli bir yükseliş elde edebilir

BitTorrent BTT önemli bir yükseliş elde edebilir

BitTorrent BTT önemli bir yükseliş elde edebilir

brave
0

BitTorrent BTT önemli bir yükseliş elde edebilir. Sizlerinde bildiği gibi yeni doğan kripto paralar her zaman yükselişe açıktır. Çünkü henüz potansiyeline ulaşmamıştır. BTT’de bu yeni yetmelerden biri. Hadi detaylara geçelim.


BitTorrent BTT önemli bir kazanç elde edebilir

 

Ne hikmetse ne zaman BTT’ye odaklansam kendimi 2017 Aralık ayında ki Bitcoin boğa koşusundaymışım gibi hissediyorum. Çünkü BTT’de devamlı bir aksiyon devamlı bir hareket var.

İlgili haber: BTT nedir? Tam olarak neden var? Bknz.

Piyasaya sürüldüğü günden beri yatırımcısına 10x kazandıran BTT, potansiyeline ulaşabilmek için adeta uçar adımlarla koşuyor.

Bir kripto paranın potansiyeline ulaşması da ancak çok daha fazla insana ulaşmaktan geçiyor. BTT geliştiricileri de bunun farkındalar ki, BTT’nin daha fazla kripto para borsasında listelenmesi için var güçleriyle uğraşıyorlar. Bunda da gayet başarılılar.

Avrupa’nın önde gelen kripto para borsalarından olan HitBTC bugün itibariyle, BitTorrent BTT’yi borsalarında listelemeye başladıklarını kamuoyuna duyurdu.

3 yeni işlem çifti

HitBTC, BTT’yi listeledikten sonra, Bitcoin (BTC) /BTT, Tether (USDT)/BTT ve Ethereum (ETH)/BTT olmak üzere üç yeni işlem paritesi açtı. Böylece HitBTC kullanıcıları, üç parite içerisinden istediklerini seçerek BTT alım satım işlemleri gerçekleştirebilecekler.

Son sözler

Bu yeni listelenmelerinin ardından, BitTorrent BTT önemli bir kazanç elde edebilir. Zaten oldukça revaçta olan BTT’nin, fiyat olarak daha yukarılara çıkacağını düşünüyoruz. Sizde anlık al- sat yapıyorsanız BTT sizler için güzel bir alternatif olabilir.

Sağlıcakla kalın.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave