Home Bitcoin Bitcoin, Ripple ve Tron ile ilgili kısa kısa ama önemli gelişmeler.

Bitcoin, Ripple ve Tron ile ilgili kısa kısa ama önemli gelişmeler.

Bitcoin, Ripple ve Tron ile ilgili kısa kısa ama önemli gelişmeler.

brave
0
Bitcoin, Ripple ve Tron kısa ama önemli haberler var. Bitcoin ATM’si harita uygulamasından haberiniz var mı? Ripple, XRP ağını güncelliyor. Tron’dan yeni bir Dapp.

Bitcoin, Ripple ve Tron haberleri

Bitcoin maps uygulamasından haberiniz var mı? coinatmradar.com‘dan size en yakın Bitcoin ve altcoin ATM’lerinin yerini bulabiliyorsunuz. Bir süre sonra araçlarınızın navigasyon cihazlarında da bu özelliği görürseniz şaşırmayın.

Bitcoin ATM’leri dünya geneli çok hızlı yayılıyor. Öyle ki ortalama her gün 6 tane Bitcoin ATM’si açılıyor. İlgili haberimiz için tıklayınız.

Ripple, XRP sürümünü güncelleyeceğini duyurdu. Yeni XRP blockchain sürümü 1.2.0, daha hızlı bir işletim imkanı sunuyor. Ayrıca güvenlik önlemlerini arttırmış durumda.

Okuyucularımız farkındadır. Geçtiğimiz gün JP Morgan, kendi kripto parasını oluşturacağını duyurdu. Ripple’ın CEO Brad Garlinghouse. Bugün paylaştığı tweet’te. Bankalara tabiri caizse günaydın! dedi. Bankaların kripto paralar hakkında söylemlerini değiştirdiğini ifade etti. Ancak kapalı sistem olan JP Morgan kripto sisteminin etkili bir sonuç doğurmayacağını düşünüyor.

Tron, Dapps (blockchain tabanlı uygulamalar) konusunda durdurulamıyor. Tam 3,5 ayda 200 dapss sayısına ulaştı. Ethereum’un 1563 uygulaması, EOS’un ise 386 uygulaması var ancak en popüler uygulamalar Tron’a ait.

Ayrıca Ethereum’un uygulama sayısı abartılı. Ethereum uygulamalarının nerdeyse yüzde 90’ının kullanıcısı yok. İlgili haberimiz için tıklayınız.

Bu arada Tron yeni bir oyun uygulamasını duyurdu: Tron Legend Games. Geçtiğimiz ay piyasa sürdüğü Epic Dragon oyunu en popüler uygulama olmuştu.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave