Home Altcoin Tron ve BitTorrent’tan son gelişmeler

Tron ve BitTorrent’tan son gelişmeler

Tron ve BitTorrent’tan son gelişmeler

brave
0
Tron ve BitTorrent’tan son gelişmeler. Tron Vakfı dolu dizgin. Sosyal duyarlılık projelerine devam ediyor. BitTorrent ise Binance’den sonra diğer borsalarda da listelenmeye başladı.

Tron ve BitTorrent’tan son haberler

Tron, artık SpendApp uygulamasında kullanılabiliyor. Spent App bir çeşit elektronik cüzdan. Bu uygulama sayesinde Tron kullanıcıları online biçimde elindeki Tron’ları fiat paralara çevirebilecekler. Bu platform 40 milyonun üzerindeki lokasyonda harcama yapmaya imkan sağlıyor.

Tron teknik analizimiz ilginizi çekebilir. Lütfen tıklayınız.

Tron Vakfı, ALS hastalarına destek olmak için ALS derneğine üye oldu. ALS derneğinin farkındalık oluşturmak için “bir ses de sen ver” eylemi çığ gibi büyüdü. Bu etkinliğe ünlü aktöler Renee Zellweger ve Courteney Cox’ta katıldı.

Tron, ayrıca ALS hastaları için toplanacak yardımlar için finansal alt yapı desteği sunuyor. Binance vakfı ek 150 bin dolar daha yardımda bulunacağını belirtti.

Tron Vakfı’nın diğer bir faaliyeti ise sevgililer günü ile ilgili. 18 Şubat’a kadar bu aktivite devam edecek: @justinsuntron’ı etiketleyerek sevdiğiniz özel bir kişiyi retweet’leyin. Seçilen 5 kişiye 2,140 adet Tron hediye verilmesi planlanıyor.

BitTorrent artık HitBtc’de listeleniyor. HitBtc, 2013 yılından beri 300’den fazla kripto para ticaretine imkan tanımaktadır.

Justin Sun, BTT haberlerini üst üste veriyor. HitBtc’den sonra BitTorrent, ABCC Borsası, CoinEx, MBA Ex ve KoinEx borsalarında da listelenmeye başlıyor.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave