Home Bitcoin Bir cisim yaklaşıyor: Forbes Bitcoin ve kripto para piyasaları için hazırlık yapıyor

Bir cisim yaklaşıyor: Forbes Bitcoin ve kripto para piyasaları için hazırlık yapıyor

Bir cisim yaklaşıyor: Forbes Bitcoin ve kripto para piyasaları için hazırlık yapıyor

0

Forbes, Bitcoin ve kripto para piyasaları için önemli bir hazırlık içerisinde. Kripto para piyasaları için yeni bir bülten hazırlanıyor.


Forbes Bitcoin ve kripto para piyasaları

2019 yılında Bitcoin ve kripto para piyasalarında tüm ev sahiplerinin beklediği bir misafir var. Bu misafir kurumsallar. Misafirin gelmesi yakın olacak ki mutfakta birileri harıl harıl çalışıyor.  Dün siz değerli okuyucularımızla dünyanın ikinci büyük borsası olan Nasdaq’ın yeni endeksleri BLX ve ELX indekslerini tanıtmıştık. İlgili haberimiz için lütfen tıklayınız.

Nasdaq mutfağından sonra diğer bir ev sahibinin mutfağında da hummalı bir çalışma var. Bu ev sahibi ise Forbes. Forbes, Amerikan üst sınıfına hitap eden bir iş ve ekonomi dergisidir ve iki haftada bir yayınlanmaktadır. Forbes, yeni bir bülten yayınlayacağını duyurdu.

Sıkı durun bu bülten: Forbes Kripto varlıklar ve Blockchain (Forbes CryptoAsset &  Blockchain) başlığını taşıyacak. Forbes, hem mevcut okuyucu talebini karşılamak hem de gelecek potansiyel talebi karşılamak için bu hazırlığın içerisindedir.

Forbes başkan yardımcısı Matt Schifrin‘in bu konudaki açıklamaları şu şekilde:

“Bu bültenin amacı potansiyel yatırımcılara blockchain ve kripto paralar hakkında eğitici bilgiler vermek ve kâra dönüştürülebilir tavsiyelerde bulunmak. Forbes, geniş bir perspektifte haber sunmayı planlıyor. Teknolojik bilgiler, kripto oyun değiştiriciler, blockchain girişimcileri ve kripto tüccarları gibi geniş bir alanı kapsayacak.”

 Forbes, en son Fintech 50 listesini yayınlamıştı. Bu listede kripto para piyasasından önemli aktörler bulunmaktaydı.

Galaxy Digital’den Mike Novogratz, Bloomberg TV’ye geçtiğimiz günlerde verdiği demeçte kurumsalların Bitcoin ve kripto para piyasalarına hazırlandıklarını belirtti. Bu konu Fidelity ve Bakkt‘ın ürünlerinin olumlu etkilerinden bahsetti. Konu ile alakalı ilgili linkimize tıklayabilirsiniz.

Mike Novogratz, kurumsallar piyasaya geldiğinde Bitcoin’in çok rahat 8,000 dolar seviyesine çıkacağını tahmin ediyor.

Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial