Home Kriptopara Haber Domino’s Pizza Bitcoin kabul etmeye başladı

Domino’s Pizza Bitcoin kabul etmeye başladı

Domino’s Pizza Bitcoin kabul etmeye başladı

0

Sektör devi Domino’s Pizza Bitcoin kabul etmeye başladı. Artık Bitcoin’inizi elinizde tutmak onu harcamamak gittikçe zorlaşıyor.  


Domino’s Pizza Bitcoin kabul ediyor

Artık BTC‘nizle köşe başındaki Domino’s Pizza’dan sevdiğiniz pizzayı çok cüzzi komisyon ödeyerek sipariş edebilirsiniz. Sipariş işlemi sadece 30 saniye sürüyor. Ayrıca nerede olursanız olun ABD içerisinde 30 dakikada pizzanız kapınızda olma garantisiyle.

Şirketin dünya boyunca 13.811 şubesi var. Tüm bu şubelerin Bitcoin ödemelerini kabul edip etmeyeceği ile ilgili henüz bir açıklama yok. Ancak başta Çin ve Hindistan gibi ülkelerin BTC ve diğer kripto paralara karşı tutumu göz önünde bulundurulduğunda, özellikle bu ülkelerde sürecin geçikeceği sonucuna ulaşabiliriz.

Bakınız: BTC Lightning Network şirketi, Roger Ver’in milyon dolarlık teklifini elinin tersiyle itti!

Bitcoin Lightning Network teknolojisiyle artık çok daha güçlü. LN teknolojisiyle dünya boyunca Bitcoin kabul noktaları gittikçe artmaktadır. LN anasayfasındaki taraftarları, LN teknoljisini Bitcoin’in kronik sorunu ölçeklenmesine kesin bir çözüm olduğunu savunuyorlar.

Bakınız: Bitcoin’in Lightning Networku bir sonraki boğa koşuna sebep olabilir

Bu gelişmeler Domino’s Pizza’nın borsadaki hisselerini olumlu iekilde etkileyebilir. Şirketin hisseleri, dünyanın en büyük borsalarından biri olan NYSE’de işlem görmektedir.

Şirket, 2017 yılında toplam 2.47 milyar dolar işlem gerçekleştirmiş ve 214.68 milyon dolar net kâr açıklamıştır.

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial