Home Altcoin 2019’da Zilliqa satın almalı mıyım?

2019’da Zilliqa satın almalı mıyım?

2019’da Zilliqa satın almalı mıyım?

0

2019’da Zilliqa satın almalı mıyız? Sharding teknolojisini geliştirmeye odaklanan Zilliqa geleceği parlak bir kripto para olabilir mi? Şu an ZIL’e yatırım yapmak mantıklı mı?

Zilliqa nedir, 2019’da Zilliqa almalı mıyım?

Shrading teknolojisini kullanan ilk halka açık blockchain platformu Zilliqa’dır. Bu teknoloji, büyük veritabanını daha hızlı ve daha kolay yönetilebilen küçük bölümlere ayırdı. Bu teknoloji birçok kişi tarafından blockchainin geleceği olarak kabul ediliyor.

Zilliqa da bu teknolojiyi geliştirmeye çalışıyor ve bu teknolojiye yönelik arayışı Zilliqa’yı eşsiz kılıyor. Aynı zamanda 2019’da Zilliqa satın almalı mıyım sorusunu akla getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde (31 Ocak’ta) Zilliqa tokeni, Ethereumdan ayrılarak bağımsızlığa kavuştu. Zilliqa, mainneti bu yıl 31 Ocak’ta başlattı. Bu adım hiç şüphesiz Zilliqa’nın performansını arttırdı.

Bununla birlikte, şu anda, Zilliqa blockchaini, işlemlerini ve faaliyetlerini sınırlandıran mainnet çerçevesinde hiçbir işleme izin verilmeyen bir yükseltme durumuyla karşı karşıya. Bu yükseltme, blockchain teknolojisinin ya da genel teknolojinin daha geniş bir ölçekte performans gösterip göstermediğini anlamak için başlatıldı.

Zilliqa ve Mainnet

Geçen yıla kadar, şirketteki geliştiriciler ve mühendisler sadece Mainnet’e odaklandı. Bu ekipler gece gündüz çalıştı ve ilk aşamada elde ettikleri sonuçlara göre, Mainnet’in amacına ulaştığı söylenebilir. Zilliqa’nın Mainnet’i başlatmasının ardındaki temel sebep, güvenlik ve işlevsellik sorunlarına çözüm bulmaktı.

Geçen ay mainnet’e geçilmesinin ardından, Zilliqa uygulamaları tanıtmaya odaklandı. Birçok geliştirici tarafından blockchain, uygulama geliştirmek için en iyi çözüm olarak görülüyor. Fakat şu anda deneyimli geliştiriciler başka bir kripto uygulaması öneriyor.

Zilliqa (ZIL), Mindshare ile Proton adlı bir girişim üzerinde birlikte çalışmalar yürütüyor. Porton, reklamverenlere hizmet sunacak. Proton, sponsorların daha hızlı ödeme yapmalarını sağlamak için akıllı sözleşmeleri anlamak ve birleştirmek için kolay ve güvenilir bir platform sağlamaya çalışacak.

Peki 2019’da Zilliqa satın almalı mıyım?

Zilliqa (ZIL) piyasadaki düşüş eğilimine rağmen uzun bir süredir istikrarlı bir çizgide hareket etse de şu an için herhangi bir yükseliş görünmüyor. (Yazının yayınlandığı sırada % 0,03 oranında değer kaybediyor) Ancak bu durum son zamanlarda piyasaya hakim olan ayı baskısından diğer kriptolar kadar fazla etkilenmedi.

2019’da Zilliqa satın almalı mıyım sorusuna gelince, ZIL tokeninin değerinde yakın zamanda yükseliş gerçekleşebileceği tahmin ediliyor. Ayrıca, 0,017 $ gibi çok ucuz bir fiyata sahip olması ZIL’i Hodler’lar için oldukça cazip bir para haline getiriyor.

Mainnet inovasyonunun henüz yeni olması ve geleceği adına yorum yapmak biraz zor olsa Zilliqa’nın şu anda sahip olduğu özelliklerle en iyi 20 kripto para arasına girmesi bekleniyor.

Kaynak

Ayrıca bknz:

Coinmotion borsasından XRP’yi listeledikten bir gün sonra ilginç çıkış: Ripple (XRP) kriptopara değil

Mastercard, Barclay ve Western Union hamleleri sonrası Ripple fiyatında yükseliş beklentisi

Bitcoin BTC’nin alternatifleri Jack Dorsey’i neden ilgilendirmiyor?

 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial