Home Altcoin 2019 yılında Ripple (XRP)’den harika haberler gelmeye devam ediyor

2019 yılında Ripple (XRP)’den harika haberler gelmeye devam ediyor

2019 yılında Ripple (XRP)’den harika haberler gelmeye devam ediyor

brave
0

2019 yılında Ripple (XRP)‘den harika haberler gelmeyi sürdürüyor. XRP kısa bir aranın ardından kriptosfer sakinlerinin ilgi odağı haline gelmeye devam ediyor. İşte detaylar.


2019 yılında Ripple (XRP)’den muhteşem haberler gelmeye devam ediyor

 

Cory Johnson’un Ripple Şirketiyle yollarını ayırdığını açıklamasına rağmen, XRP fiyatları stabil kalmayı başardı. Bu aslında XRP’nin gücünün hangi boyutlara geldiğinin bir göstergesi. Çünkü Cory Johnson adeta Ripple Şirketi’nin bir simgesi ve medya yüzü haline gelmişti. Böyle büyük bir ayrılığın ardından bile XRP sağlam durmayı başardı. Bu aslında Ripple için vereceğimiz harika haberlerden biri sayılabilir.

Uzmanların çoğu, 2019 yılında Ripple XRP’nin büyük bir sükse yaparak fiyatının tekrardan 1 doların üzerine çıkaracağı konusunda hemfikir. Bunda da haksız sayılmazlar.

Ripple xRapid teknolojisini kullanan ve Ripple’ın en güçlü ortaklarından olan yeni nesil havale hizmeti sağlayıcısı SendFriend; MIT Media Lab, Barclays, Mastercard, TechStars ve Mahindra Finans ile ortak bir çalışma içerisine girdiğini duyurdu. Bu gelişme de dolaylı yoldan da olsa, xRapid teknolojisinin çok daha fazla imkana ulaşmasına olanak sağlayacak.

Yapılan açıklamada özellikle Mastercard ve Barclays gibi dünyanın en önemli bankacılık kurumlarının, Ripple başta olmak üzere kripto paraların getirdiği avantajlardan yararlanmak istemelerinin altı çiziliyor.

Gerçekleşen bu anlaşmaların ardından, özellikle XRPtipbot yazmasıyla ünlenen Wietse Wind’den çok heyecanlandığını gösteren bir tweet geldi.

Yazar yorumu

Kripto paraların geleceğiyle ilgili ne düşündüğünüzü bilmiyorum.  Sadece yıllardır kripto para sektörünün içinde yaşayan biri olarak, böylesine büyük oyuncuların sahaya girdiği başka bir dönem hatırlamıyorum ve kripto paraların gelecekte çok önemli bir meta haline geleceğini düşünüyorum.

2017 yılı sonundaki kripto paraların büyük sıçrayışı, neredeyse sadece bireysel kullanıcılar sayesinde gerçekleşmişti. Ancak bundan sonra gerçekleşecek olan boğa koşusunun arkası çok daha sağlam olacağa benziyor. Hazır fiyatlar bir önceki yıla oranla hayli aşağıdayken, ufaktan ufaktan kripto para toplamanız faydanıza olabilir.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave