Home Altcoin Monero (XMR) yükselişte – Peki Aralık değerlerine ulaşabilir mi?

Monero (XMR) yükselişte – Peki Aralık değerlerine ulaşabilir mi?

Monero (XMR) yükselişte – Peki Aralık değerlerine ulaşabilir mi?

0

Kripto piyasasının dikkat çeken kriptolarından Monero (XMR) yükselişte. Son birkaç saattir piyasada fiyat hareketlerinin yatay bir çizgide seyretmesine rağmen Monero ciddi bir ralliye başlamış görünüyor.


Monero (XMR) yükselişte! Bu gidiş nereye?

Son 24 saatte en yüksek piyasa kapitalizasyonuna sahip gizlilik odaklı coin Monero (XMR) yükselişte, ilk 20 coin arasında en çok kazanım gösteren ikinci coin oldu ve % 3,3 artış gösterdi. İlk 20’deki diğer coinleri geride bırakan Maker ‘ın arkasından geliyor Monero. Maker daki artış %8.8. XMR 50 doların altına düştü ama işlem hacmi hala yüksek.

Grafikten anlaşılacağı üzere Monero BTC’nin zirvelerini test etmeye doğru gidiyor.

Aşağıdaki twit Charlile Bilelo’dan ve Monero görüldüğü gibi ayı piyasasında oldukça iyi bir konumda. Çünkü en son ki boğa koşusundan bu yana en az değer kaybeden 4. Kripto

Boğa koşusuna kalkışan Monero çok özel bir coin. Gizlilik odaklı coinlerin ekosisteminin içinde anahtar bir role sahip. Monero’nun bu rolüne bakarsak aslında başarısı hiç de öyle şaşırtıcı değil. Ancak şöyle ters bir durum var. Resmi Monero alt reddit hesabında, hala bazı aktif tehditler söz konusu. Tehditler kullanıcılardan geliyor ve konu Monero ağındaki ASIC madencilerinin aşırı mevcudiyeti ile ilgili. Bu konuda % 51 saldırı ihtimalini  yayan söylentilerden kaynaklanan tehditler bunlar. Madenciler ya kayıpla çalışacaklar ya da sıfır kar ile. Madencilik sorunu XMR fiyatlarını çok da etkilemişe benziyor diyemiyoruz.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial