Home Bitcoin Bitcoin milyarderi: Ayı piyasası Bitcoin almak için en ideal zamandır!

Bitcoin milyarderi: Ayı piyasası Bitcoin almak için en ideal zamandır!

Bitcoin milyarderi: Ayı piyasası Bitcoin almak için en ideal zamandır!

0

Ayı piyasası Bitcoin almak için en ideal zaman diyen Zhao Dong, Çin’in en etkili bitcoin milyarderlerinden ve Bitfinex’de ciddi bir hissesi var. Dang içinde bulunduğumuz ayı piyasasının bitcoin almak için en uygun zaman olduğunu söylüyor.


Ayı piyasası Bitcoin almak için en ideal zaman

Dong kripto yazının 2021’den önce gelmeyeceğini iddia ediyor. Wechat’de yaptığı halka açık konuşmada görüşlerini paylaştı Dong ve ilginç açıklamalarda bulundu.

“ Şu anda en uzun ayı piyasasındayız ancak ayı piyasasının gitmesi için biraz daha beklememiz gerekiyor. Ayıların gitmesi 2019 sonunu bulacak bana göre. Ayı piyasası bitcoin almak için en ideal zaman”

Piyasa belki biraz daha düşecek ama şu sıralar bitcoin almak için en uygun zaman. Dong’a göre daha az insan bitcoin ile ilgileniyor ve doğal olarak fiyatlar düşüyor.

Bitcoine inananlara da bir tavsiyesi var Dong’un; Alabilecekleri kadar bitcoin almak çünkü fiyatlar hem düşük hem de çok fazla kişinin dikkatini çekmiyor.

Bakınız:Bitcoin öncülerinden Mark Jeffrey telaşa mahal yok. Bitcoin 250,000 dolar olacak

Dong kripto sektörü hakkında ne düşünüyor?

Sektörün gidişatı hakkında sorulan sorulara Dong’un cevapları yine çok iyimser. Sektörde yaşanan kışta hayatta kalmak için daha birkaç ay sabretmek gerek diyor Dong. Piyasaya baharın 2020’de geleceğini ve yazın ise 2021 de geleceğini vurguluyor Dong. Ancak yatırımcılar ne karamsar ne de fazla iyimser olmamalılar çünkü pek çok proje ortadan kaybolacak ve pek çok proje ilk kez başalayacak. 2019 yılı ise paranızı nereye koyduğunuza bağlı olarak en iyi ya da en kötü yıl olabilir. Dong’un öne çıkan tavsiyesi şöyle:

“tek ihtiyacınız olan sabretmek”

Bakınız: Bitcoin yükselen bayrak formasyonuna girdi

Boğa piyasası sırasında para kazanmanın kolay gibi geldiği zamanlar yatırımcılar yatay  kalmayı tercih ediyorlar. Ama diğer taraftan bu tamamen bir oyun. Kuraları iyi bilmek ve oyuncuları iyi tanımak gerekiyor. Dong daha önceden bitcoinin 2021 yılında 50,000 dolara ulaşacağını iddia etmişti. İlginç olan daha önce yapılan istatistiklerin ve tahminlerin % 95’inin malesef doğru çıkmaması. Ancak Dong büyük ihtimalle kalan % 5 in içinde. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial