Home Bitcoin Zhao Dong: Kripto para baharı 2020’de gelecek fakat şimdi alım zamanı

Zhao Dong: Kripto para baharı 2020’de gelecek fakat şimdi alım zamanı

Zhao Dong: Kripto para baharı 2020’de gelecek fakat şimdi alım zamanı

0
“sportsbet”

Kripto para baharı 2020’de gelecek diyen Çin’in en zengin Bitcoin milyarderlerinden Zhao Dong yatırımcılara önemli tavsiyelerde ve uyarılarda bulundu. Ünlü yatırımcının 2019 tahminleri nasıl?

Kripto para baharı 2020’de gelecek ve şu an alım için en uygun zaman! 

Çin’in en zengin Bitcoin milyarderlerinden biri olan ünlü OTC yatırımcısı Zhao Dong, geçtiğimiz günlerde kripto sektörü hakkında görüşlerini WeChat üzerinden paylaştı. 

WeChat grubunda düşüncelerini paylaşan ünlü yatırımcı, 2017’deki boğa koşusundan bu yana Bitcoin’e yönelik ilginin azaldığını ve ve bunun sonucunda ortaya çıkan kripto kışının 2019 boyunca devam edeceğini söyledi. (bknz: Bitcoin yükseldi fakat uzmanlar hala 3000 dolarda ısrarcı)

Dong, insanların ancak Bitcoin’in yeniden 10 bin dolar seviyesine çıkması durumunda piyasaya ilgi göstermeye başlayacağını düşünüyor ve bu durumunda hala Bitcoin ile ilgilenen insanların işine yarayacağını söylüyor. Çünkü Dong’a göre şu anda Bitcoin almak için doğru bir zaman.  

Milyarder yatırımcı, Bitcoin’in geleceğine inananlara insanların umursamadığı böyle zamanlarda mümkün olduğunca alım yapmalarını tavsiye ediyor.

Programda ünlü yatırımcıya kripto trendleri ile ilgili düşünceleri soruldu. Dong temkinli cevaplar verirken, Bitcoin’in uzun vadeli değeri konusunda oldukça iyimser tahminlerde buldu. Ayrıca Dong, kripto para kışının yıl boyunca devam edeceğini fakat 2020’de kripto para baharı ve 2021’de ise kripto para yazının geleceğini söyledi.

(bknz: Kripto kışı Bitcoin şehri Zug’a uğramadı)

Ünlü milyarder ayrıca, yatırımcıları kripto para kışının daha da şiddetlenme ihtimaline karşı uyardı:

“Bu yıl daha fazla kripto projesi ve şirketi ölecek ancak gelecek vaat eden bir sonraki dalga bunların küllerinden doğacak. 2019’u yatırımcılar ve girişimciler için hem en iyi hem de en kötü zaman olacak.”

Bu arada, 2018 yılının Kasım ayında mikroblog sitesi Weibo’da Bitcoin için tahminini açıklayan Dong, 2021 yılına kadar 50.000 $’a ulaşmasını beklediğini ifade etmişti.  

Kaynak

Ayrıca bknz:

Ripple (XRP) fiyat analizi: XRP kritik seviyeye yaklaştı!

Ripple XRP ile spam mail saldırılarını önleyebilir!

Analistlerden 2019 Ripple (XRP) tahminleri ve tüyoları

Binance CEO’sundan Bitcoin ETF hakkında çarpıcı açıklama

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
cryptopazar_koinmedya
0
0
0