Home Altcoin Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 2: Stellar (XLM) neden yükselecek?

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 2: Stellar (XLM) neden yükselecek?

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 2: Stellar (XLM) neden yükselecek?

0
“sportsbet”

Uzmanlara göre Stellar (XLM) neden yükselecek? Analistler ve yatırımcılar Stelların rakiplerini geride bırakabilecek ciddi bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. İşte Stellar (XLM) ile ilgili yapılan pozitif tahminlerin 5 gerekçesi…

Uzmanlara göre Stellar (XLM) neden yükselecek?

İleri bir teknoloji ile desteklenen XLM, kripto para piyasasında önemli bir yere sahip. Aynı zamanda blockchain sektörüne hakim olabilme potansiyeline sahip kripto paraların başında geliyor. (bknz: Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 1: XLM fiyatı yükselecek!)

İşte Stellar (XLM) neden yükselecek sorusunun 5 maddelik cevabı:

1. Stellar akıllı sözleşmeleri, Ethereum’un teknolojisinden daha güçlüdür. Hiç kimse tarafından manipüle edilemez ve hacklenmesi çok zordur. Çok katmanlı şifreleme ve gelişmiş kimlik doğrulama işlemi, Stellar akıllı sözleşmelerini küresel ödemeler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

2. Stellar ve IBM’s Blockchain World Wire arasındaki ortaklık, Stellar’ın küresel finans sisteminde yer edinmesine yardımcı olacak. Bu tür ortaklıklar sayesinde Stellar daha yüksek piyasa likiditesine sahip olacak ve daha iyi işlem hızına ulaşarak daha da büyüyecek.

3. Stellar işlemleri şirketler için hesaplıdır: 0.00001 XLM olan işlem ücreti, şirketlerin milyonlarca dolar tasarruf sağlayabileceği anlamına geliyor.

4. AML (anti karapara aklama) ve KYC (müşterini tanı) uyumluluğu, güvenilir bir platform olmasını sağlıyor.

5. Düşüşlere karşı direnci, XLM’yi yatırımcılar için cazip hale getiriyor.

Gelişmiş ortaklıkları ve teknolojik üstünlüğü sayesinde Stellar er ya da geç kripto sektörünün lideri olacak. Tüm bu nedenlerden dolayı, Stellar (XLM)’nin 2019’da çok karlı bir yatırım olacağı tahmin ediliyor.

Uzmanlar kısa vadede XLM için 0,14 dolar gibi gerçekçi bir tahminde bulunuyor. Aynı zamanda trading sitelerindeki analistler kısa sürede XLM’nin bir boğa koşusu başlatacağını ileri sürerek 2019 sonuna doğru XLM’nin 1 dolara ulaşacağını öngörüyor.

(bknz:Zhao Dong: Kripto para baharı 2020’de gelecek fakat şimdi alım zamanı)

Kaynak

Ayrıca bknz:

Ripple (XRP) fiyat analizi: XRP kritik seviyeye yaklaştı!

Ripple XRP ile spam mail saldırılarını önleyebilir!

Analistlerden 2019 Ripple (XRP) tahminleri ve tüyoları

Bitcoin yükseldi fakat uzmanlar hala 3000 dolarda ısrarcı

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0