Home Altcoin Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 1: XLM fiyatı yükselecek!

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 1: XLM fiyatı yükselecek!

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 1: XLM fiyatı yükselecek!

0
“sportsbet”

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri oldukça pozitif. Bir çok uzman XLM’nin kısa zamanda yükseliş eğilimine geçeceğini düşünüyor. Hatta bazıları XLM fiyatında büyük bir boğa koşusunu tetikleyebilecek değişiklikler öngörüyor.

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri pozitif

Stellar, kripto kışı boyunca hayatta kalmayı başaran nadir kripto para birimlerinden biridir. Uzmanlar yakında yükselmeye başlayacağı konusunda oldukça emin ve Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri de oldukça pozitif.

XLM’de şu an için yükseliş söz konusu olmasa da uzmanlar fiyatın iki katına çıkacağını iddia ediyor. Birçok trading sitesinde yapılan XLM tahminleri de yatırımcıları heyecanlandırıyor. Bu sitelerdeki analistler XLM’nin kısa zamanda çok fazla yükseleceğini öngörüyor. (bknz: Zhao Dong: Kripto para baharı 2020’de gelecek fakat şimdi alım zamanı)

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminlerine göre boğa koşusu gerçekleşecek!

Smartereum‘a göre, Stellar yavaş ama istikrarlı bir şekilde büyümeye devam edecek. Boğa koşusu iki şekilde tetiklenebilir:

Birincisi, XLM 0.17-1.0 $ aralığına ulaşmayı başarırsa boğa koşusunu tetikleyebilir.  Bu seviye çok önemli ve bu aralıkta ne kadar çok kalırsa, XLM’nin hızlı bir şekilde yükselme potansiyeli o kadar artar.

İkinci senaryoya göre, eğer Stellar 0.35 $ eşiğine ulaşır ve yatay kanalın en üstüne çıkarsa boğa koşusunu başlatabilir. Fiyat 1 $ ‘ı geçer geçmez büyük bir patlama gerçekleştirebilir. (bknz: Tron TRX, Stellar XLM tehdidi altında – Sıralama yer mi değiştiriyor?)

Birçok trading sitesi de XLM’nin yükselişini öngörüyor. İşte trading sitelerinden Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri:

  1. Altcoin Forecastin öngörüsü, XLM’yi şu anki fiyaatından alan yatırımcıların % 10 kazanç elde edeceği yönünde.
  2. Wallet Investor, Stellar yatırımcılarının önümüzdeki aylarda 5 katı kazanç elde edeceğini iddia ediyor, yani bu sitedeki Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminine göre XLM 0,35 dolara ulaşacak.
  3. Investing Haven ekibi yukarıda belirtilen tahmine katılıyor, çünkü herhangi bir risk bulunmuyor ve XLM genel olarak iyi bir performans sergiliyor.
  4. Monetize.info’ya göre, Stellar’ın bir çok şirketle kurduğu ortaklık (IBM, Stripe, Deloitte ve ICICI Bank gibi) XLM fiyatını 2-3 dolara çıkarabilir. 

Oracle Times sitesi de bu tahminlere katılıyor. IBM, SatoshiPay, Mobius ve Hashcash ile kurduğu ortaklıklar XLM’nin potansiyelini arttırabilir.

Uzmanlar neden Stellar’ın yükseleceğini düşünüyor? Stellar rakiplerini geride bırakabilecek ciddi bir potansiyele sahip mi?

İleri bir teknoloji ile desteklenen XLM, kripto para piyasasında önemli bir yere ve blockchain sektörüne hakim olabilecek potansiyele sahip.

Bir sonraki yazımızda uzmanların neden Stellar’ın yükseleceğini düşündüğünü 5 maddede açıklayacağız. “Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 2: Stellar (XLM) neden yükselecek?” başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kaynak

Ayrıca bknz:

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0