Home Altcoin Yeteneğine güvenen mühendisler! Ripple sizi milyoner yapabilir

Yeteneğine güvenen mühendisler! Ripple sizi milyoner yapabilir

Yeteneğine güvenen mühendisler! Ripple sizi milyoner yapabilir

0
“sportsbet”

Ripple sizi milyoner yapabilir. Hayır hayır XRP depolamak ve değerinin artmasını beklemekten bahsetmiyorum. Yeteneğinize güveniyorsanız Ripple’ın 6 milyon dolarlık pastasından siz de pay kapabilirsiniz.


Mühendisler! Ripple Sizi Milyoner Yapabilir

Bir finans ve teknoloji şirketi olarak silikon vadisinde kurulan Ripple yeni yeteneklere milyonlarca dolar değerinde kaynak aktaracağını açıkladı. İşe alım ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni ilanlarından anlaşıldığı kadarıyla Ripple dünya çapında gerçekleşen ödemeler ağını yönetecek ve şekillendirecek yeni mühendis arayışında. 15’den fazla yazılım mühendisi ve teknik destek elemanına ihtiyaç duyan firmanın doldurmayı istediği pozisyonlardan birisi de xCurrent mühendislik birim başkanlığı.

CoinDesk’in haberine isminin gizli kalmasını isteyen bir mühendis 2018 sonlarında Ripple firmasından kendisine 3 milyon dolar değerinde XRP teklif edilen maili paylaştı. Ve ilave dolgun bir maaş.

Diğer 2 mühendisle yapılan görüşmeden alınan bilgilere göre ise üstün yetenekli mühendisler 1 ila 6 milyon dolar arası ekstra para ile ödüllendiriliyorlar. Eski bir Ripple çalışanına göre ise maaşın ötesinde ödenen yüksek meblağlı bonus ücretler bir silikon vadisi klasiği. Yeni bir şey değil çünkü bunu orada bir çok firma zaten sürekli yapıyor. Lakin kendisinin böyle bir şeyi 2017’den önce Ripple’ın yaptığına dair bir duyum almadığını bildirdi.

Ripple’ı temsilen konuşan yetkili bir ağza göre ise Ripple hali hazırda 90 mühendis çalıştırıyor. Ve şu an firmanın genişleyen ilişkiler ağı neticesinde acilen personel alımına ihtiyacı var.

“En iyi yetenekleri kapabilmek için hızlı davranmak zorundayız. Girişim firmalarının kaliteli çalışanları elde etme konusunda çok yüksek seviyede rekabet içerisinde oldukları bilinen bir gerçek.”

Ripple son çıktığı alım ilanında özellikle Java ve C++ programlama diline hakim mühendisler aradığını duyurdu. Adayların ilave bir özellik olarak bildiklerini öğretebilme kabiliyetine sahip olmaları gerekiyor.

“Alacağımız mühendislerin spesifik olarak blockchain alanında uzmanlaşmış olmaları gerekmez. Etki alanına özgü uzmanlığı her zaman öğretebiliriz. Mühendislerimizin kendi karakterlerini alçakgönüllü olarak muhafaza etmeleri ve zorlu meselelerin nasıl çözüleceği konusunda yaratıcı çözüm önerileri getirebilmelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz.”

Kendine Güvenen Başvursun

Yukarıda ilanını verdiğimiz Ripple alım sayfası linkine hızlıca bir göz atarsanız Ripple’ın bir çok alanda eleman aradığını görebilirsiniz. İngilizcenize ve yukarıda sıraladığımız programlama dillerine hakimiyetiniz varsa bu fırsatı mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Alım ilanında milyonlarca dolarlık bonus ücretten elbette bahsedilmiyor. Bu tarz cazip teklifler çalışma ortamında yeteneğini ispatlamış üst düzey zekaların başka firmalar tarafından transfer edilmesini önlemek için yapılıyor.

Ripple hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0