Home Altcoin Ripple grafiğinde agresif fiyat hareketi beklentisi ve piyasa manipülasyonları

Ripple grafiğinde agresif fiyat hareketi beklentisi ve piyasa manipülasyonları

Ripple grafiğinde agresif fiyat hareketi beklentisi ve piyasa manipülasyonları

0
“sportsbet”

XRP/USD için 4 saatlik tablo, Ripple grafiğinde agresif fiyat hareketi beklentisini artırıyor.  Ripple  gösterdikleri tüm sevgi ve desteğe karşı Sevgililer Günü’nden önce yatırımcılarını sevindirebilir.

 Ripple grafiğinde agresif fiyat hareketi beklentisi

Birçok yatırımcı fiyatların daha da düşmesinden korkuyor. Bu yüzden, kısa vadede yanlara doğru bir hareket olabilir. Fiyatın önceki piyasa yapısını test etmek için artıyor; bunu fark ettiklerinde trene binecekler.

4 saatlik şema için RSI, yukarı doğru bir ralli için çok fazla yer olduğunu ve güçlü engellerin olmadığını gösteriyor. Bu noktada ihtiyaç duyulan tek şey, piyasaya geri dönmek için yükseliş momentumu. Böylece, fiyat yükseliş fayının üzerine çıkabilir.

4 saatlik grafikteki XRP/USD fiyat hareketine bakarak, bu agresif hareketin Sevgililer Günü’nden önce olmasını bekliyoruz. XRP/USD yatırımcılarına bir kez daha XRP’ye gösterdikleri tüm sevgi ve desteğe değdiğini ispat edecektir.

İlgili: Ripple kripto para kurumlarına 28 milyon dolarlık XRP gönderdi

Bitcoin (BTC)  son yanal hareket içinde olmasaydı, XRP tokeninin büyük finans kurumları tarafından benimsenmesi ve ortaklık haberleri Ripple (XRP)’yi 0.50 $’ a çıkarırdı. Geçmişte XRP/USD’nin bağımsız hamleler yaptığını gördük. Ters bir düzeltmeyi durdurması durumunda aynı şey BTC/USD için de gerçek olur. Bu başka bir pazar olsaydı, şimdiye kadar kesin bir hareket görürdük. Bununla birlikte, bu kadar çok kurumun kripto paraya girmeye hazırlanıyor olması, bir taraftan biriktirirken bir taraftan da ağırdan almaları çok normal.

XRP / USD Tablosu (24 Saatlik)

Ana yatırımcılar için, kendi istedikleri kripto paraya yatırım yapmaları büyük bir sorun olmayabilir, ancak büyük bankalar ve riskten korunma fonları için bu tamamen başka bir hikaye. Örneğin, Goldman Sachs gibi bir banka Bitcoin (BTC) satın almak istiyorsa, sadece OTC borsasında bile siparişini doldurmak için çok zamana ihtiyacı olacak. Eğer Ripple (XRP) gibi bir şey taşıyacaklarsa, parasını bankaya satmak isteyen çok sayıda bireyi bulmak zorunda kalacaklarından daha karmaşık bir süreçten geçmeleri gerekecek. Bu yüzden bütün bu konsolidasyon ve yanlara doğru hareketi görüyoruz.

İlgili: Bitcoin borsası Bittrex’den haber var: OTC işlemleri başladı

Büyük oyuncuların piyasa manipülasyonları

Oyunda ki büyük oyuncular tam olarak ne olduğunu biliyor. Her bir konsolidasyon gününde sabrını yitiren ve kendi kendilerine pazarın daha da düşüp düşmeyeceği stresine giren perakende yatırımcılardır. Kendi çıkarları için olmasaydı, bir sonraki ralliden önce kripto  paralarını bedavaya getirebilmek için, balinalar tüm perakende yatırımcıları sallar piyasayı alt üst ederlerdi.

İlgili: Ripple balinaları hakkında son haberler

Bununla birlikte, atı geri dönüşü olmayan noktada korkuturlarsa kaybedebileceklerini çok iyi biliyorlar.  Bu nedenle, piyasaya korku aşılamak istiyorlar, ancak uzun vadeli yatırımlarının güvenini sağlayacak ölçüde. Bu nedenle uzun vadeli yatırımcıların kısa vadeli manipülasyonlara aldırış etmemeleri ve büyük tabloya odaklanmaları gerekmektedir.

Ripple grafiğinde agresif fiyat hareketi için çok az kaldı. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0