Home Ethereum Opera’nın Ethereum cüzdanı sunması ETH fiyatlarında artışa sebep oldu

Opera’nın Ethereum cüzdanı sunması ETH fiyatlarında artışa sebep oldu

Opera’nın Ethereum cüzdanı sunması ETH fiyatlarında artışa sebep oldu

0
“sportsbet”

Opera’nın Ethereum cüzdanı sunması ETH fiyatlarında ve hacimde artışa neden oldu. Bildiğiniz gibi ETH- XRP arasında kıyasıya bir 2. lik mücadelesi var. Opera’dan gelen bu hamle sayesinde ibre ETH’ye dönmüş gibi.


Opera’nın Ethereum cüzdanı sunması ETH fiyatlarında yükseltti

 

Son birkaç haftadır, Ethereum hakkında pozitif haberler duyuyoruz. Bu pozitif haberlerin oluşturduğu atmosfer neticesinde de, ETH hem fiyat olarak hem de hacim artış gösterdi ve sonuç olarak CoinMarketCap’daki en dişli rakibi XRP’nin önüne geçmeyi başardı.

Ethereum için, olumlu haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Geçtiğimiz günlerde, Güney Koreli akıllı telefon ve elektronik üreticisi Samsung, güvenli blockchain mağaza cüzdanında ETH’yi desteklemeyi planladığını açıklamasının ardından, bugünde farklı bir şirketten benzer bir açıklama geldi.

Norveç menşeli web tarayıcısı olan Opera, bir süredir Norveç, Danimarka ve İsveç’te pilot uygulama olarak, kullanıcılarına herhangi bir kripto borsasına gerek duymadan, kripto para alma- satma ve cüzdanda saklama gibi özellikler sunuyordu. Opera bu pilot uygulamasında oldukça başarılı olmuş gibi görünüyor. Çünkü Opera uygulamakta olduğu pilot uygulamayı, artık tüm Opera kullanıcılarına açmış durumda.

Opera’dan yapılan bu açıklamanın ardından ETH fiyatları ani bir sükselenme yaşasa da, şuan da tekrardan dengelendiğini söyleyebiliriz. Ancak, Ethereum ana akıma ulaşacaksa, bunda Opera’nın rolü büyük olacaktır. Her ne kadar opera kullanıcı sayısı, diğer tarayıcılara oranla az görünse de, özellikle kripto para ve blockchain teknolojilerine ilginin yüksek olduğu Rusya’da, Opera kullanım oranının yüksek olması, ETH’nin elini güçlendirecektir.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0