Home Altcoin Bittorrent Airdrop tamamlandı – BTT yüzde 10 yükseldi, Tron düştü

Bittorrent Airdrop tamamlandı – BTT yüzde 10 yükseldi, Tron düştü

Bittorrent Airdrop tamamlandı – BTT yüzde 10 yükseldi, Tron düştü

0
“sportsbet”

BitTorrent  Airdrop tamamlandı. BTT yüzde 10 yükseliş gösterirken, Tron TRX bu süreci yüzde 4 lük bir kayıpla tamamladı. Hadi detaylara geçelim.


Bittorrent Airdrop tamamlandı fakat Tron’da beklenen etkiyi yaratmadı

 

Yeni bir kripto parayı tanıtmak için Airdrop’tan yani onu bedavaya dağıtmaktan daha güzel bir yol yoktur. Tron topluluğu üyeleri de, BTT tanıtım sürecinde, bu işte gerçekten ne kadar uzman olduklarını gösterdiler.

İlgili haber: BTT nedir? Ve tam olarak neden var? Bknz.

BTT piyasaya sürüleli çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, kripto para sektöründeki hemen hemen her birey BTT’nin adını defalarca duydu. Bu da bize bir kez daha Airdrop metodunun ne kadar etkili olduğunu kanıtlamış oldu.

BitTorrent- Tron iş birliğiyle hazırlanan BTT, ilk Airdrop dağıtımını başarıyla gerçekleştirdi. Fakat bu kampanya bu kadarla sınırlı değil. 2025 yılına kadar her ay, bu airdrop kampanyası devam edecek.

Justin Sun’ın tamamlanan Airdrop kampanyasından sonra attığı tweet.

Justin Sun:

”10,856,613,707 adet BTT’yi planladığımız gibi Tron Hodlerlarına gönderdik. Böylelikle bu ay airdrop kampanyasından dağıtmayı vaad ettiğimiz BTT’nin %99.69’unu başarılı bir şekilde cüzdanlara göndermiş olduk. Biz bunu 48 saatte bitirmeyi planlamıştık ancak Tron zincirinin hızı sayesinde 4 saatte tamamladık. Tron Blockchainine hızından ötürü teşekkür ederiz.”

BitTorrent Airdrop tamamlandı. Yapılan bu kampanyanın hem BTT hem de Tron TRX için olumlu sonuç vermesi bekleniyordu. Ancak bu işten tek karlı çıkan şimdilik sadece BTT oldu. Bakalım TRX ne zaman harekete geçecek.

Bittorrent Airdrop tamamlandı

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0