Home Kriptopara Haber Tom Lee’yi bir kenara bırakın – işte gerçek Bitcoin kahini

Tom Lee’yi bir kenara bırakın – işte gerçek Bitcoin kahini

Tom Lee’yi bir kenara bırakın – işte gerçek Bitcoin kahini

0
“sportsbet”

Tom Lee’yi bir kenara bırakın. İşte size gerçek bir Bitcoin kahini. Eğer kripto para piyasalarının ne tarafa gideceğini merak ediyorsanız, bu makalemizi mutlaka okumalısınız. İlham verici olabilir.😊


İşte size gerçek bir Bitcoin kahini

 

Kripto para piyasalarının ne tarafa gideceğini merak mı ediyorsunuz? Gerçekleşmesi bile kesin olmayan ufacık bir tüyo alabilmek için blog blog dolaşıyor musunuz? Artık trend analizlerine gerek yok. Her ay 15 dolarlık bir ücret karşılığında, hangi kripto paraların patlayacağı konusunda doğru tavsiyeler alabilirsiniz.

Teksas Eyaletine bağlı olan Galveston Adası’nda yaşayan Sharon Michelle, son kırk yıldır ruhlarla konuştuğunu iddia ediyor. Bu süre zarfında ihtiyacı olanlara yardım etmek için, ruh arkadaşlarını sıkça kullanmış. Ve şimdi de, kripto topluluğundan bazı isimlere fiyat tahminleri veriyor.

Michelle, ayrıca geçtiğimiz yıl Youtube’ye de kripto para tahminleriyle alakalı video yükledi. Fakat videolar azdı. Ancak Michelle, takipçilerine yardım etmek için bu videoları arttıracağına söz veriyor. Sonuçta Youtube’deki videolar sadece bir çerez.

Michelle, tüyolarının çoğunu Patreon platformunda bulunan ücretli kanalında veriyor. Aylığı sadece 15 dolar. Michelle bu sayfasında her hafta paylaşım yapıyor. Michelle’nin Patreon sayfası için bknz.

Michelle sayfasında, abonelerinin hangi kripto parayı almalarını, ne zaman alıp ne zaman satmaları gerektiğini en ince detaylarına kadar anlatıyor. Sadece bu da değil, Michelle, güncel ve diğer ekonomik alanlarda da kullanıcılarının sorularını cevapsız bırakmıyor.

Sizde kripto para sektöründen çok dayak yediyseniz, Bitcoin kahini Sharon Michelle seçeneğini bir aylığına deneyebilirsiniz 😊

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

Etiketler:
0
0
0