Home Bitcoin Tom Lee, Bitcoin hakkındaki iyimser tahmin ve görüşlerinde hız kesmiyor

Tom Lee, Bitcoin hakkındaki iyimser tahmin ve görüşlerinde hız kesmiyor

Tom Lee, Bitcoin hakkındaki iyimser tahmin ve görüşlerinde hız kesmiyor

0
“sportsbet”

Cuma günü yaşanan fiyat artışı, kripto kullanıcılarına umut verdi. Piyasanın bu durumu karşısında analistler, tekrar iyimser öngörülerini paylaşmaya başladı. Fundstrat’tan Tom Lee, Bitcoin hakkındaki iyimser tahmin ve görüşlerinde hız kesmiyor.


Tom Lee, Bitcoin hakkındaki iyimser

Lee, teknik verileri değerlendirerek, Ayı piyasasından çıktığımızı ve boğa piyasasına girmeye ramak kaldığını belirtiyor. 2018 yılı analistlerin tahminlerini ters köşe yaptı, acaba bu kez Lee’nin tahmini tutacak mı?

Bakınız: Tom Lee yine işbaşında, Bitcoin (BTC)’nin gerçek değeri 25.000 dolar

Lee,  “Magic Poop Cannon,” adındaki kripto analistine atıfta yaparak, bir yılı aşkın süren Bitcoin ayı piyasasının sona erdiğini söyledi. Teknik verilerin Bitcoin fiyatında artan bir yükseliş gösterdiğini belirtti.

-2019 yılı için düşüş öngörüsünde bulunan teknik analistler, son günlerde Bitcoin hakkında artış beklemeye başladı. Aşağıdaki analist, 200 haftalık harektli ortalamayı destek seviyesi olarak kabul ediyor.

Bakınız:Bitcoin 20.000 doları tekrar ne zaman görecek? Charlie Lee cevaplıyor

Analist Tom Lee’ye göre, Bitcoin ayı piyasasının sona erdiği ile ilgili emarelerin arttığını belirtiyor. Daha önce Bitcoin için dip nokta olarak $2,000’ı işaret eden analist Magic Poop Cannon, Cuma günü ağzı açık bırakan rallinin ayı piyasasının sona erdiğinin bir işareti olabileceğini belirtti.

Sizce Bitcoin ayı piyasası bitti mi?

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0